Voopoo Drag Nano İnceleme.. Küçük Bir Pod

Voopoo Drag Nano, popüler Drag serisi modları gibi görünecek şekilde tasarlanmış küçük bir kapsül vape. Spesifik olarak, Drag Nano tıpkı düğmeler ve ekranı ekleyerek, Drag Platinum'un küçültülmüş bir versiyonuna benziyor. Bir Drag giymek istemeniz durumunda, Drag Nano, birlikte verilen paslanmaz zincir bağlantı kolyeyle takılabilir. Madalyon olarak vapes hayranı olmasam da, kitlerde sıkça gördüğümüz bazı tipik boyunluklardan daha güzel dünyalar.

Ürünü Satın Almak İçin Linke Tıklayın 

Adından da anlaşılacağı gibi, oldukça sağlam bir 750 mAh batarya kapasitesine sahip olmasına rağmen Drag Nano çok küçük. Bir kapsül ve 2 mL kapasite ile birlikte gelir ve yeni Voopoo GENE.Pod yonga seti ile çalışır.

Voopoo Drag serisini biliyorsanız, adıyla bir şeyin iyi inşa edileceğini biliyorsunuzdur. Drag Nano farklı değil. Bitirmek görmek için bir zevk ve elinde harika hissediyor. Reçine okunaklıdır ve renklendirmeler estetik olarak hoştur - diğer reçine tasarımlarının aksine gelişigüzel renk seçeneklerinden çamurlu olduğunu görüyoruz. Devam eden bir abalone vibe olan aurora rengini aldım. Ancak cihazın geri kalanı cilalı çinko alaşımı olduğu için, inancın ötesinde bir parmak izi mıknatısıdır. 

Drag Nano oldukça küçük. Kabuğu içermeyen 11 mm x 40 mm x 55 mm ölçmektedir. Bölme içindeyken, ağızlık cihazın üst kısmından yalnızca 10 mm veya daha fazla yapışır. Bir sonraki adımda kullanacağım kapsülün kendisini bir kenara koyan cihaz, yalnızca 60 gram ağırlığında, gerçekten sağlam ve iyi dengelenmiş hissediyor. Son olarak, otomatik bir çizim cihazı olduğu için dış kısmı daha temiz yapan hiçbir düğme yoktur. LED bile küçük, ancak kalan pil ömrüne başvurmanız gerektiğinde oldukça görünür.

Belirtildiği gibi, Voopoo Drag Nano, kordon olarak kullanmak için hoş bir kolyeyle birlikte geliyor. Nano, zincirle birlikte kolyeyle birlikte gelen küçük bir halka vasıtasıyla zincire bağlanıyor. Bunu boynunuzun etrafında sallamak istiyorsanız, cihazdaki küçük anahtarlık tipi halkayı tuttuğunuzdan emin olun. Aksi takdirde kaybetmek çok kolay olacaktır.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara