Voopoo - Drag S & V Mate Pod Mod Elektronik Sigara Kit İncelemesi

Merhaba, bugün sizinle bu özel sürüm için Vmate pod ile birlikte sağlanan Voopoo'nun bir modu olan Drag S sınırlı sürümü hakkında konuşmak istiyorum.


Evet, ön kısmındaki kolunda hemen içinde bulunan ürünlerin bir görüntüsünü görebildiğimiz sert bir karton paket içinde gelir, bir kupon ayrıca Drag S'imiz için seçilen rengi de gösterir. Arkada içeriği gösterilir. paket, üreticinin adresleri, bazı güvenlik göstergeleri, orijinalliğini doğrulamak için bir çizik ve kontrol kodu ve artık klasik olan sertifika işaretleri. Yanlarda Vopoo'nun aktif olduğu sosyal ağlar ve teknik desteğe ulaşmak için bir Qrcode görüyoruz.


VOOPOO Sürükle S ve Vmate Bölmesi


Paketin içinde şunları buluyoruz:


1 x Sürükle S cihazı

1 x Vmate bölmesi (0.7Ω - 3ml / TPD versiyonunda 2ml)

1 x PnP bölmesi (TPD versiyonunda 4.5ml / 2ml)

1 x PnP VM5 0.2Ω bobin

1 x PnP VM1 0.3Ω bobin

1 x USB Type-C şarj kablosu

2 x çok dilli kullanım kılavuzları (İtalyanca dahil)


Drag S Limited Edition aşağıdaki renklerde mevcuttur:


VOOPOO Sürükle S ve Vmate Bölmesi


Benim aldığım Marsala renginde olan:


VOOPOO Sürükle S ve Vmate Bölmesi


SÜRÜKLEYİN

VOOPOO Sürükle S ve Vmate Bölmesi


Drag S, yerleşik 2500 mAh pil ile çalışan bir moddur, 5W ila 60W (1W adımlarla) verebilir ve 0.1Ω ile 3Ω aralığında dirençleri okuyabilir.


Metalden (belirtilmemiş ama çinko alaşımı olduğunu düşünüyorum) ve deriden (sahte diyebilirim), standart versiyonunda (4.5ml Pod ile) boyutları 87mm x 33mm x 28mm bir ağırlık için (sıvı olmadan) Tank) yaklaşık 150 gram.


Ön tarafta, ateşleme düğmesi ve + ve - ayarlı olanlara ek olarak, cihazın normal şarjına ek olarak, hızlı şarj bağlantı noktası (5V / 2A) USB Type-C'yi buluyoruz. yazılım güncellemeleri (son zamanlarda TC işlevi eklendi, ancak birkaç kullanıcının karşılaştığı sorunlar nedeniyle bu güncellemeyi önermek istemiyorum).


Kutunun üst kısmında metal bir kol, hava giriş yuvalarının açıklığını ayarlamamızı sağlayacaktır. Seçilen vape modalitesine bağlı olarak (ayrıca uygun bölmelerle mtl) oldukça kapalı bir çekimden gerçek bir uzun çekime geçmek mümkün olacaktır.


Mod ayrıca, daha az deneyimli vaper için bile tam güvenlikte kullanımı garanti edecek tüm klasik korumalarla donatılmıştır.


 


Şimdi Voopoo'nun GeneTT Chip'i tarafından yönetilen bu modun özelliklerini görelim.


Ateş düğmesinin klasik 5 tıklaması ile kutuyu açıyoruz


VOOPOO Sürükle S ve Vmate Bölmesi


Tüm klasik vaping bilgileri, parlak ve renkli 0.96 inç ekranda (watt ve karşılık gelen besleme voltajı aynı anda görüntülenecektir) ve ayrıca ponponlarımızın trendini temsil eden bir tür grafikte (bu çubuklar) gösterilecektir.


Ateşleme düğmesine 3 tıklama ile vaping modunu değiştireceğiz, bizim için mevcut olanlar:


Ana modlar: S - akıllı mod - uygun PnP bobinlerini kullanarak kutu, doğrudan kullanılacak en uygun watt değerini değerlendirebilecek ve ayarlayabilecektir.


R - RBA modu - özelleştirilmiş watt ayarı. Bu mod s ile başka herhangi bir tank türü kullanmak da mümkün olacaktır (pakete dahil olmayan özel bir adaptör ile)

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara