Vaporesso Revenger X 220w Elektronik Sigara İncelemesiBu kutuyu ilk aldığımda, ilk düşündüğüm şey “tamam, bu şeyi zaten gözden geçirdim” oldu. Anlaşılan, Vaporesso, Revenger kitinin yeni ve geliştirilmiş bir versiyonuyla çıktı. Revenger gerçekten iyi bir mod olsa da, sorunları vardı. Umarım, Vaporesso bu yorumla ilgili bu sorunların çoğuna değinmiştir.


Ürünü sitemiz üzerinden satın almak için linke tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/vaporesso-revenger-x-dokunmatik-ekran-220w-kit-1112/detay


Vaporesso Revenger X Kiti İncelemesi


Orijinaliyle neredeyse aynı görünüyor. Her şey hemen hemen aynıdır, ayrıca artı / eksi düğmeleri ve menü düğmesi de aynıdır. Aslında oradalar ama geleneksel düğme biçiminde değiller. Bu kitin içine bazı pilleri yerleştirelim ve birlikte çözelim.


KUTUDA NE VAR:

1x Yönlendirici X MOD

1x NRG Tankı / NRG Mini Tankı (TPD Sürümü)

1x GT4 Çekirdek (Önceden yüklenmiş)

1x GT8 0.15ohm Çekirdek

1x Vaporesso USB Kablosu

1x Yedek Cam Tüp

1x Kullanım Kılavuzu

Vaporesso Revenger X Kiti İncelemesi


BAŞTAN AŞAĞI:

MOD:

Tepeden başlayarak, merkeze monte edilmiş, altın kaplama, 510 pim var. Vaporesso her zaman 510’ların yüksek kalitesini kullanıyor ve bu mod farklı değil. 510 piminin etrafındaki dişler paslanmaz çeliktir ve pürüzsüzdür. 510'un etrafında küçük bir metal halka var, ama ben buna gerçekten bir platform demezdim. Vaporesso'nun 510’lar olduğu gerçeğini seviyorum. Kısa bir atışı var ve çok katı. Şimdiye kadar, tüm atomizerlerim bu modda aynı hizada oturdu. Revenger X, çıkıntı olmadan 25 mm'lik bir tank tutacaktır. Aslında, çıkıntı olmadan 26 mm'lik bir tanka sığabileceksiniz.


Vaporesso Revenger X Kiti İncelemesi


Modun kendisi kenarlarda tunç bir cilaya ve cam gibi bir görünüme sahip. Benimki tunç ve siyah. Modun tüm merkezinde dolaşan siyah plastik bir parça var. Ekran size dönükse, modun sağ tarafında ateş düğmesine sahibiz. Ateş düğmesi, üzerine kavisli kenarları olan dikdörtgen şeklindedir. Modun vücudundan bir miktar yükseltilmiş. Neredeyse manivela benzeyen bir görünüme sahip, tıknaz ve büyük. Kullandığın zaman yaparsın. Düğmenin alt kısmına basarsanız, ateş etmek zordur. Ateş butonunun kullanımı çok rahat ve Revenger X'in genel form faktörünün tadını çıkarıyorum.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara