Vaporesso Orca Solo İncelemesi

Vaporesso Orca Solo İnceleme - Bir Vape Balinası 


Her zaman kullanımı kolay ve portatif bir başlangıç ​​kiti isteyen Vaporesso hayranlarının kutlamak için önemli bir nedeni olmalı ve bu sebep Vaporesso Orca Solo şeklinde geliyor. Vaporesso'nun imza seramik CCELL bobinlerini kullanan bu hepsi bir arada başlangıç ​​kiti, lezzet kalitesinden ödün vermeyen erişilebilir ve kullanımı kolay bir ağızdan akciğere vape sağlar.


Ürünü sitemiz üzerinden satın almak için linke tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/vaporesso---orca-solo-800-mah-mtl-elektronik-sigara-kit-2104/detay


Tankı yeniden doldurmak için uygun bir üst doldurma yöntemi ve son derece şık ancak taşınabilir bir tasarımla, bu harika küçük kitle ilgilenmemek için çok az neden var. Aşağıdaki incelemede ayrıntıları inceleyelim. Satın alma işleminizi yapmadan önce dikkate almanız gereken önemli bilgiler için vape alıcı kılavuzlarını kontrol ettiğinizden emin olun .


İnceleme: Vaporesso Orca Solo


Üretim Kalitesi

Piyasada piyasaya sürülen geçmiş cihazlara aşina olan herkes için, Vaporesso Orca Solo'nun tasarımının Aspire başlangıç ​​kitleri ve Aspire Nautilus'tan büyük ödünç aldığını söylemek benim için büyük bir sürpriz olmayacak. Mod tabanının şık boru şeklinden aşağı doğru, tankın pürüzsüz kurşun şeklindeki eğrisine kadar.


Tasarım tam anlamıyla çığır açıcı veya orijinal olmasa da, harika göründüğünü inkar etmek zor. Elbette bulunması gereken, Aspire modunun kullandığı iki tonlu görünümü sürdüren Vaporesso gibi, kitin genel form faktörüne çok daha iyi uyan daha düzgün bir renk şeması seçilmesi gibi küçük farklılıklar var. Yağ için 510 iplik kartuşu ile ilgilenen kullanıcılar genellikle Smok Micare'yi tercih ederler .


Vaporesso Orca Solo, mor, gümüş, gökkuşağı, siyah, nane yeşili, metalik gri ve gül altın olmak üzere 7 renkte mevcuttur.


Kaya gibi sağlam paslanmaz çelikten üretilen Vaporesso Orca Solo mükemmel bir el hissi sağlar. Mod, herhangi bir şekilde kıpır kıpır ya da çıngırak yapmaz, ancak son derece pürüzsüz kaplama nedeniyle terli avuç içi olan kağıtlar için biraz kaygan hissedebilir. Cihazda 800mAh pilin bulunması nedeniyle, herhangi bir pil kapağı bulunmaz, bu da tüm pil şarjının modun yan tarafında, modun yan tarafında bulunan uygun bir mikro USB portu aracılığıyla modun içinden yapılacağı anlamına gelir.


Vaporesso Orca Solo, dokunma hissi, hafif tıkırtı ve basmak için çok tatmin edici hisseden, cihazın çalıştırılması üzerine sıfıra yakın ateşleme gecikmesi sunan tek bir ateş düğmesiyle çalışır.


Vaporesso Orca Solo Mevcut Renkler

Birlikte verilen tank, tank için cam dokunuşuyla cihazın geri kalanıyla aynı yüksek dereceli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu tankı tipik atomizörünüzden ayıran şey, modun düşmesi veya devrilmesi gibi kazalar durumunda harika bir iş yapan ve cam tankın bir milyon küçük parçaya bölünmesini etkili bir şekilde koruyan metal bir manşon kullanmasıdır.


Manşon, tankın içeriğini hala iyi görmenizi sağlayan pencerelere sahiptir ve ne kadar e-sıvının kaldığını size bildirir. Birlikte verilen damla ucu yerine takılır ve çok rahat bir his verir, ayrıca Delrin'den üretilmiştir, değerli dudaklarınızı cihazın ürettiği ısıdan düzgün bir şekilde yalıtır.


Lezzet Kalitesi


Lezzet söz konusu olduğunda, Vaporesso'nun üstesinden gelmek zordur. Seramik bobinlerden faydalanan CCELL teknolojisi sayesinde, aromalar, normal kanthal veya paslanmaz çelik bobinler kullanmanın alabileceği herhangi bir istenmeyen aroma olmadan son derece temiz ve saftır.


Bu seramik bobinler sadece daha iyi lezzet sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok daha dayanıklıdır, normal bobinlerin ömrünü uzun bir atışla kolayca aşar.


Kit, her ikisi de 1.5 ohm değerinde bir CCELL bobini ve bir normal bobin içerir. Bu bobin kafalarının oldukça yüksek direnci, daha büyük kutu modlarına herhangi bir şekilde rakip olan büyük bulut üretimi elde etmeyeceğiniz anlamına gelir.


800mAh tarafından sağlanan düşük sabit çıktı, aynı zamanda Vaporesso Orca Solo'nun, en tatmin edici deneyimi elde etmek için yüksek nikotin e-sıvı ile buharlandığında en iyi olduğu anlamına gelir, ancak düşük veya sıfır nikotin e-sıvıları, nikotini tamamen ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. 510 kartuş kullanan insanlar Tronian Zetatron'u tercih ediyor .


Vaporesso Orca Solo güç düğmesi


Vaporesso Orca Solo, dahili batarya tarafından sağlanan doğru akımda buharlar. Bu, değişken watt değerinin gerçekten bu cihaz için bir seçenek olmadığı anlamına gelir. Bu yeni başlayanlar veya ağızdan akciğere stil cihazların hayranları için iyi çalışıyor olsa da, çok daha güçlü ve yoğun bir vape arayanlar değişken watt'u destekleyen kutu modlarına bakmaktan daha iyidir. Söylemeye gerek yok, bu kitte sıcaklık kontrol seçenekleri de yok.


Vaporesso Orca Solo'nun çıktısı ile ilgili özelleştirilebilir olmamasına rağmen, hala iyi miktarda buhar vermeyi başarıyor ve yüksek bir nikotin e-sıvısıyla eşleştirildiğinde işini maça yapıyor ve son derece tatmin edici bir iş sağlıyor. özel bir ağızdan akciğere cihaz.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara