Vaporesso GEN 220w SKRR-S Tank Elektronik Sigara İnceleme

Vaporesso GEN, popüler vape üreticisi Vaporesso'nun en yeni dual-18650 modudur. Cihaz 220 watt için derecelendirilmiş, yepyeni bir Axon çip ile donatılmış olarak geliyor ve dokunuşa hafif ve yumuşak olacak şekilde tasarlanmıştır.


Ürünü Sitemiz Üzerinden Satın Almak İçin Linkte Tıklayın

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/vaporesso-gen-kit-220w-elektronik-sigara-kit-1874/detay


Vaporesso, Target Mini II (inceleme yakında), Luxe, Polar ve Armor Pro gibi güvenilir ve yüksek performanslı modlar oluşturma geleneğini oluşturdu. Sessizce bir süredir vaping yapan en iyi mod yapımcılarından biriydi. GEN, Vaporesso’nun önceki modları tarafından belirlenen standartlara uyabilir mi? Öğrenmek için okumaya devam edin.


Bu modu ilk aldığımda tasarımı çok beğendim. Bir çok bilim adamının, bilim kurgu filmi dışında bir şeye benzemeden basit tasarımlara geri dönmelerini engellediğini biliyorum ve Vaporesso sunar. Mod temelde dikdörtgen, ancak ellerinde hala çok rahat ve kenarları yuvarlanır. Aynı zamanda çok yumuşak bir his var. Siteleri, “yumuşak dokunuşlu kılıfın 4 kat kaplamadan oluştuğunu, yumuşak bir kauçuk benzeri bir his verdiğini, ancak yine de dokunma için pürüzsüz hale getirdiğini” iddia ediyor ve orada yatmadıklarını söylemek zorundayım.


Kişisel olarak umursamadığım tek şey, küçük bir 0,91 inç siyah beyaz ekrana geri dönmeleriydi. Bana biraz tarihli hissettiriyor. Luxe’in dev ekranının biraz fazla olabileceğini, ancak Famovape Magma, Vandy’nin Swell ve Jackaroo veya Geekvape Nova’nın ekranlarına benzeyen bir şey olduğunu anlıyorum.


Vaporesso Gen, bir moddur. Rekabeti kadar küçük olmasa da iyi bir boyutta ve sadece 107 gramda çok hafif - Vandy Vape Swell ile neredeyse aynı ağırlıkta. Mod dört renk simgeleri ile gelir; kırmızı ve mavi olanlar altta siyaha dönüşür. Oldukça şık ve temiz görünen gümüş rengi var, ancak “kırmızıdan siyaha sola” favorim. Marka, bir tarafın ortasındaki küçük bir "Vaporesso" ve diğer tarafın ortasındaki küçük bir "V" logosuyla dikkat çekiyor. Merkezlenmiş 510 pimi harikadır ve çıkıntı olmadan 26 mm'lik bir atomizerle başlayabilir.


Akü kapı standart bir manyetik yan plakadır. Piller güzel bir şekilde takılır ve plastik tepsiye bağlı şeridi kullanarak çıkarmasıyla. Kapının üstü, sarılmış ambalajları olan pilleri kullanmama konusunda uyarı veren bir kaplama vardır; Aferin orada ve güvenliğin öncelikli olup olmadığını görmek beni her zaman mutlu eder. Düğme çıngırağı yok, akü kapağın boşluğu yok ve mıknatıslar güçlü. Açılırken yardımcı olmak için modun altında küçük bir çentik de vardır.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara