Vaporesso - Luxe Pm40 Pod Mod İncelemesi

Ürün tanıtımı ve özellikleri

Vaporesso Luxe PM40, Gen S ve Luxe gibi harika modlar ürettikten sonra oldukça popüler hale gelen bir şirket olan Vaporesso'nun en yeni pod sistemidir. Luxe PM40, bugünlerde çılgınlık gibi küçük bir pakette bulunan kapsül tabanlı bir AIO'dur ve MTL ve düşük watt'lı DL vaping için yapılmıştır. Dahili pili 1800 mAh olarak listelenmiştir, bir ateş düğmesi kullanır ve bölmeleri 4 mL'ye kadar meyve suyu tutabilir. Bölmeler yeniden doldurulabilir ve bobinler bölmeden ayrıdır, bu nedenle daha az atık ve daha az maliyet vardır.


Luxe PM40 kitinin nasıl performans gösterdiğini ve çok rekabetçi pod vape pazarında öne çıkıp çıkmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.


Luxe PM40, çok cep sığabilen oldukça küçük bir kapsül sistemidir. 96,5 mm x 30,6 mm x 21,5 mm boyutlarında ve çok ağır hissetmeden sağlam ve iyi yapılmış hissetmek için yeterli ağırlığa sahiptir. Caliburn veya JUUL kadar küçük değil, ancak aynı zamanda 40 watt'lık ayarlanabilir bir pod sistemi olan Voopoo Vinci gibi son zamanlarda ortaya çıkan meraklılarının bazılarından daha küçük. Ve açıkça tasarımının çoğunu SMOK Nord serisinden ve özellikle Nord 2'den ödünç alıyor. Biçim faktörü açısından, neredeyse aynılar.


Jade ve Lava olmak üzere iki renk seçeneği aldım ve her ikisinde de tunç çerçeveler ve stabilize ahşap gibi görünen renkli IML paneller var. Lav kırmızı / siyah, Jade ise biraz kahverengiyle farklı mavi tonları. Diğer üç renk seçeneği siyah, karbon fiber ve gümüştür. Panellerin renk seçenekleri ile hepsi aynı tunç çerçeveye sahiptir. Siyah seçenek - ismine rağmen - siyah ve gökkuşağı, gümüş olan ise gümüş ve gökkuşağı. Karbon fiber doğru bir şekilde adlandırılır ve karbon fiber tarzı bir tasarımla birlikte gelir.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara