Uwell - Caliburn G Pod Mod Elektronik Sigara İncelemesi

Ürün tanıtımı ve özellikleri


Uwell Caliburn, 2019'un başlarında ortaya çıktığından beri elektronik sigaranın temelini oluşturuyor. Her pod sisteminin karşı çıktığı vape oldu ve bu iki yıl boyunca sayısız "Caliburn katili" varken (biz de suçluyuz Gerçek şu ki, hiçbir kapsül başarısını kopyalamaya yaklaşmadı. Birçok yönden, orijinal Caliburn, yeniden doldurulabilir pod buharlarının JUUL'udur - en azından popülerliğe kadar. Ve şimdi, nihayet gerçek Caliburn katilinin pazara çıkma zamanı geldi.


Bir bakışta Caliburn G, selefine çok benziyor. Ancak daha yakından bakarsanız, bunun aynı kategoride bir ürün bile olmadığını göreceksiniz. Orijinal Caliburn prototip bir pod sistemiydi, G ise değiştirilebilir bobinleri alarak onu teknik açıdan bir pod AIO yapıyor


Caliburn G, orijinaliyle neredeyse aynı boyuttadır. Aşağı yukarı aynı uzunluktadır ve sadece biraz daha geniş ve kalındır. Bir Caliburn kullanıyorsanız, farkınızı zar zor fark edeceksiniz ve G hala kompakt ve çok hafif bir vape.


Tasarım açısından Uwell, orijinalin köşesinden çıkıntıları çıkardı ve bunları G'nin önüne ve arkasına doğru genişletti. Bu, cihaza tutuşa yardımcı olan ve bence iyi görünmesini sağlayan bir dokunma hissi veriyor. Ateşleme düğmesi artık bronz bir aksanla geliyor ve Caliburn düğmesinden daha tıkırtı ve daha az duygusal. Orijinalde kullandıkları beyaz yazı tipi yerine LED ışığının hemen üzerinde yarı saydam bir "Caliburn" baskısıyla markalamayı da azalttılar.


Ağızlık yeniden tasarlandı. Dışarıdan daha büyük, daha küçük ama hava akış deliği bu sefer çok fazla. Başlangıçta beğenmek için biraz fazla büyük buldum ama bir süre sonra alıştım. Pil, meyve suyu seviyelerini izlemek için hala kesiklerle birlikte geliyor ve pencerelerin artık biraz daha kalın olduğunu ve bu da içlerine bakmayı kolaylaştırdığını görmek beni mutlu etti. Sonunda, Uwell mıknatısları attı ve bölmeler artık yerine oturdu. Caliburn kartuş mıknatısları seviyorum, ancak bunu orijinal Caliburn'un çok zayıf mıknatıslarına kıyasla bir yükseltme olarak buldum.


Sonuç olarak, Uwell orijinalin biçim faktörünü korudu ve zaten iyi inşa edilmiş bir cihazda bir dizi küçük iyileştirme yaptı. G bir araya getirildiğinde daha iyi hissediyor 

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara