Squonk mod nedir?

Squonking, bir squonking modunun ve alt beslemeli yeniden oluşturulabilir RDA tarzı veya tank atomizörünün, pamuğu doldurmak için E-Juice şişesine veya tankı daha fazla E-sıvı ile vaping tutmak için kullanıldığı bir vaping tarzıdır.

Herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut ürünler, ancak daha spesifik olarak 'hepsi bir arada çözüm' arayan insanlar ile herhangi bir vaper tarzını hedefliyor.

Squonker modlarında bulunan şişeler büyük kapasitelerde olma eğilimindedir ve gün boyunca ayrı şişe suyunu taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır.


Squonking nedir?

Kullanılan atomizörler, alt besleme pimlerine sahip yeniden oluşturulabilir damlatıcı atomizörlerdir, yani en iyi lezzet ve buharı elde edersiniz!

Özel olarak dönüştürülmedikleri veya uyumlu bir alt besleme pimi takılmadığı sürece, her gün 510 konektörlü bir RDA kullanamazsınız, çünkü meyve suyunun modunuzdan atomizörünüze beslenmesinin bir yolu olmayacaktır.

Benzer şekilde, meyve suyu alt besleme piminden aşağıya inecek ve 510 konektör aracılığıyla modunuza gireceği için standart bir modda takılı alt besleme pimi olan bir RDA kullanmak istemezsiniz. Hangi tabii ki mod ile ilgili bazı ciddi sorunlar verebilir. Her gün standart modda değil, yalnızca bir gıcırdama modunda BF pimli bir RDA kullanın.


Nasıl Squonk Yaparsınız?

Asıl oldukça basit, asıldıktan sonra.

Atomizerinizin altındaki bir hortuma veya doldurma hattına bağlanan çıkarılabilir bir squonking şişesine sahip bir squonking modunu (en iyi squonk modlarından bazılarını burada bulabilirsiniz ) edinmeniz gerekir. Kesik delik kutu modunuzun dışında görünecektir - böylece şişeyi tekrar açmadan sıkabilirsiniz.

Squonker'lar düzenlenmiş veya düzenlenmemiş olarak gelir (mekanik). Bazılarında daha üst düzey hedeflere ulaşmalarına yardımcı olan çipler var.

Squonking normal RDA'larla çalışmadığından, RDA Style Mod ile donatılmış bir alt besleme pimine de ihtiyacınız olacaktır. Aynı zamanda, Tabii ki, bir Alt beslemeli squonk atomizer gerekir. Squonk şişesine bastığınızda veya sıktığınızda e-meyve suyunuz, squonk şişenizden aşağıdan RDA'nıza basınç yoluyla iletilecektir. Bu, tankı, fitillerinizi meyve suyu ile kaplayacak olan Atomizer Rezervuarına (pamuk / bobinin hemen altında) bağlayan bir hat veya hortumla yapılır. Modunuzdaki güç düğmesine basın ve bir nefes alın. Şimdi gıcırdaıyorsun! Birkaç puftan sonra, fitillerinizi kaplamak ve vape kuru vuruşlarınızı serbest bırakmak için Squonk şişenize hızlı bir çift sıkmak isteyeceksiniz .


Üst kapağınızı çıkarmanıza bile gerek kalmadan damlıyor!

Hangi Kitlere İhtiyacınız Var?

Squonking modu

Squonking şişesi

Alttan besleme Squonk uyumlu RDA

Alt besleme pimi


Çömelme ile ilgili en iyi şey, bir damla ucu RDA Atomizer'ın lezzet ve avantajları ile bir tankın rahatlığına sahip olmanızdır.

Çömelme modları genellikle 7-10 ml'lik şişe kapasitelerine sahiptir. Bu, bir günlük meyve suyunu yanınızda taşıyabileceğiniz anlamına gelir. Gün boyunca yeniden doldurmaya gerek yok - o suyu fitili geri almak için squonk şişenize basmanız yeterlidir. Squonk modları taşımak için uygundur.

Şişeler sıkarak atomizörünüzün suyunu besler, böylece squonkerinizi sızıntı korkusu olmadan taşıyabilirsiniz.

En büyük PERK - squonker'ınızın üstünde, tam aromalı bir RDA olmasıdır.

Popüler RDA'ların çoğunun dahil veya mevcut alt besleme pimleri vardır, bu da squonker modları ile kullanılabilecekleri anlamına gelir.

Hiçbir yaygara damlama, bir şişe basit bir sıkma suyu besler ve küçük karışıklık ile fitilleri yeniden suları (çok sert squonk ve güverte sel sürece). Atomizörünüzün üst kapağını çıkarmaya gerek kalmadan gün boyu damlayabilirsiniz.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara