Smok Vape Pen 22 Elektronik Sigara kit

Smok Vape Pen 22'nin tarzı ve tasarımı çok basit. LED ekrana veya ayar düğmelerine sahip değil. Ön tarafında bir tuşa 5 kez basarak modunu açıp kapayabilen bir yangın butonu vardır. Ateş düğmesinin etrafında, cihazın üzerinde ne kadar pil gücü kaldığını bilmenizi sağlayan bir LED göstergesi bulunur.


Her nefes aldığınızda genellikle 4 kez yanıp söner ve pil voltajı 3,3 volttan düşük olduğunda 15 kez hızlı yanıp söner, bu da şarj etme zamanı demektir. Batarya çıkarılabilir durumda olmadığından, 1650 mah kapasiteli batarya şarjı için cihazın arkasında mikro bir USB bağlantı noktası vardır.


Batarya kapasitesi, bu kategorideki mod için oldukça yüksektir, çünkü aynı kategorideki çoğu vape kalem genellikle sadece 1000 mah veya daha düşüktür. Hepsi bir buharlaştırıcıda olduğu gibi, bu modda, birleşik gövde tasarımına sahip olduğu için başka bir atomizer kullanamazsınız.


Bobin kafası doğrudan modun üstüne vidalanır ve cam tank, bobin başına vidalanan üst kapak tarafından tutulan ana gövdeye tutturulur. Şaşırtıcı bir şekilde, tasarım çok basit olmasına rağmen, ana gövde üzerinde bir halka ile sıkıca kapatıldığından tankla sızıntı problemi yoktur.


Bununla birlikte, bobin başının üst kısmına vidalanmış olması ve bobin başının da yeterince sıkılmamış olması durumunda, bobinin başının üst kısmına vidalanması nedeniyle depoyu doldurmak için, üst kapağı söktiğinizde, bobin kafası, depoda kalan tüm meyve suyunu sızdıracak olan gövde yerine üst kapağa yapışabilir.


Bu cihazdaki tek tasarım hatası budur, bu yüzden satın almaya karar verirseniz bunu aklınızda bulundurun. Gövde öncelikle paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve 6 farklı renk seçeneğinde mevcuttur. Siyah, gümüş, kırmızı, mavi, altın ve gökkuşağında elde edebilirsiniz.


Tüm Smok ürünleri gibi Vape Pen 22 ayrıca 8 saniye yangın kesme, düşük direnç, kısa devre ve düşük voltaj koruması gibi çoklu otomatik korumalara sahiptir.

Smok Vape Pen 22, 0.3 ohm dirence sahip 2 bobin kafası ile birlikte geliyor. Bu bobin başları, içinde çok düzgün bir lezzet ve buhar üretimi üretebilen çift nikrom bobinlerle inşa edilmiştir. Vape Pen 22, gövdenin yanında çift hava akış deliğine sahip ancak ayarlanabilir değil.


Delikler oldukça geniştir ve buhar üretimi için mükemmel olan her seferde size havadar bir sürüklenme sağlar, ancak sıkı ve kısıtlayıcı bir akciğer darbesi istiyorsanız, bu mod sizin için olmayabilir. Smok ayrıca, 0.15 ohm'luk bir dirence sahip olan Vape Pen 22 için bir kafes bobin kafası da sunuyor. Kafes bobin kafası, ısı ve e sıvının eşit dağılmasından dolayı daha fazla buhar ve yoğun lezzet üretebilecek.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara