Smok Novo 2 Pod Mod Elektronik Sigara İncelemesi


Ürünü sitemiz üzerinden satın almak için linke tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/smok---novo-2-pod-800-mah-elektronik-sigara-kit-1823/detay


Şık, ince ve basit değil mi? SMOK’un NOVO 2’si, son derece başarılı ultra taşınabilir NOVO podu tabanlı cihazlarının güncellemesidir. Bu sefer, daha büyük bir pil ve daha fazla güç (25W'a kadar) var. NOVO 2 hala etrafındaki en taşınabilir cihazlardan biridir.


Orijinal NOVO'ya kıyasla SMOK Novo 2'ye yapılan en büyük güncelleme, batarya; NOVO 2’nin bataryası neredeyse ÇİFT boyut. Cihazın boyut olarak aynı olduğunu düşündüğünüzde, bu oldukça etkileyici bir mühendislik harikası.


SMOK NOVO 2 İnceleme

SMOK, NOVO 2 için yeni reçine renk tonu seçeneklerini de satın aldı; birkaç seçeneğiniz var - benimki test birimi mermerden bir tanesiydi ve bence oldukça sert görünüyor. GERÇEK reçine; aksine, bir çeşit işlem görmüş plastiktir. Bunu yapmak SMOK'in fiyatı iyi ve düşük tutmasını sağladı.


SMOK Novo 2 fiziksel butonlara sahip değildir; kapsül nefes aktarabilir, yani atomizer yanmaya başladığınız andan itibaren. Çok iyi çalışıyor. NOVO 2 ile birkaç hafta içinde, cihazın bu yönü ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Her zaman tutarlı bir şekilde vurur. Cihazın altında, şarj etmek için bir microUSB bağlantı noktanız var. Yine de bir USB Emici Tip C, bu tür bir emmek yok, çünkü bu teknoloji diğer şeyler arasında daha hızlı şarj olmasını sağlıyor.


Daha önce olduğu gibi, SMOK Novo 2’nin kabukları çıkarılabilir ve% 100 doldurulabilir. 2 ml tutarlar ve 1ohm ya da 1.4ohm bobin kafaları için seçenekleriniz var. Şahsen ben 1.4ohm'lu podları tercih ediyorum, çünkü daha sıkı ve odaklanmış bir çizim sunuyorlar. Her ikisi de çok nezih olsa da, zevkinize en uygun olanı görmeye çalışın.


SMOK Novo 2 Özellikleri ve Özellikleri

Pil Kapasitesi: 800mAh

LED Batarya Göstergesi

Giriş Voltajı: (3.3V - 4.2V)

Şarj akımı: max- 0.55a

Aşırı Şarj Gerilimi: 4.3V

Aşırı Şarj Akımı: 1A

Çıkış Gücü: (6-25W)

Şarj Gerilimi: 5V

E-sıvı Kapasitesi: 2 mL

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara