Smok G Priv Baby Elektronik Sigara Kit

Küçük modlar bir trend haline geliyor ve Smok’un G Priv dizisi G Priv Baby’nin en yeni ilavesiyle aynı oluyor. Daha küçük olmasına rağmen, aynı görünüme ve hissetmeye sahip ve aynı dokunmatik ekrana ve G Priv 2'den yükseltilmiş UI'ye sahip ama daha küçük hale getirmek için Smok, şu andan itibaren maksimum verimini düşürmek gibi bazı tavizler verdi. Tek bir 18650 pil kullanır. Aynı zamanda en iyi subohm tank atomizerlerinden biri olan TFV12 Baby Prince tank atomizeriyle birlikte geliyor.


Ürünü Sitemiz Üzerinden Satın Almak İçin Linke Tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/smok---g-priv-baby-luxe-edition-85-w-elektronik-sigara-kit-1551/detay


Ürün Artıları


2 inç dokunmatik ekran

85 watt maksimum güç

Değiştirilebilir pil

Ürün Eksileri


Sadece tek bir 18650 pil kullanır

Smok G Priv Baby'ye bakıldığında, gerçekten büyük kardeşi G Priv 2'ye benziyor. Aynı fütüristik tasarım dili, açıları ve eğrileri olması fena değil çünkü muhteşem görünüyor.


Yanında aynı ateşleme çubuğu ve üzerinde özel bir kilit veya gizli düğme bulunur. Arkasında bana daha çok petek gibi görünen bu kobra deri desen tasarımı var ve alt kısımda şarj etme ve donanım yazılımı yükseltmesi için mikro bir USB bağlantı noktası bulunuyor.


Cihazın önünde, G Priv 2'den yükseltilmiş UI'ye sahip aynı 2 inç dokunmatik ekran görüntüsünü göreceksiniz ve hala oldukça hassas olan bu özellik, diğer modlardaki çoğu dokunmatik ekranın aksine çalışmasını çok kolaylaştırıyor. biraz kullanmak için clunky.


Bu, Smok'un gurur duyduğu G Priv'ın en iyi özelliklerinden biridir. G Priv 2 ile G Priv Baby arasında gördüğünüz tek fark, küçük profilinden başka, tek bir 18650 pili tutan üstündeki pil yuvası.


Bu da iyi bir değişiklik çünkü en azından dahili bataryaya takılmak yerine bataryayı kendi isteğinizle değiştirme seçeneğiniz olabilir. Şimdi sadece 18650 tek batarya kullanabildiği için, G Priv Baby, G Priv 2’nin 230 watt’a kıyasla maksimum 85 watt çıkış gücüne sahip ve bugünün standartlarına göre halen en fazla 80 watt’ın üzerinde seyrediyor.


Kit içindeki atomizer TFV12 Bebek Prens Tank atomizörüdür ve performansına aşina iseniz, Smok'un şimdiye kadar yapmış olduğu en iyi tank atomizörlerinden biridir. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve kobra damla ucu ile birlikte gelir. TFV12 Baby Prince, 4,5 ml e sıvı kapasitesine ve Smok’un patentli kilitleme mekanizması ile uygun bir üst dolgu tasarımına sahiptir.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara