Salt Nikotin Nedir?

Nikotin Tuzları: Sizin için uygun mu?


Bildiğiniz gibi, vaping endüstrisi sürekli olarak gelişmektedir. Her hafta yeni bir cihaz piyasaya çıkıyor, rulo stilleri değişiyor, pil ömrü artıyor. Şimdi, e-meyve suyunda kullanılan içeriklerde bazı değişiklikler görüyoruz.


Nikotin Tuzları geliyor. Açıkçası, nikotin tuzları yeni vızıltıdır (punto amaçlanmıştır). Önümüzdeki birkaç paragrafta, bu yeni içerikle size hız kazandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Nic Salt E-Juice'i 5 kolay adımda nasıl yapacağınızı öğrenmek için Buraya tıklayın!
Nikotin Tuzları Nedir?


Neden tuzlara dokunmak istiyorum? İsmin seni karıştırmasına izin verme. Nikotin olarak da bilinen "Nikotin tuzu" terimi sadece bilimsel tanımı ifade eder. Bu, mac'unuza ve peynirinize serptiğiniz lezzetli mineralle karıştırıldığı anlamına gelmez. Kimyasal olarak, bir asit bir baz ile reaksiyona girdiğinde bir tuz ortaya çıkar. Basitçe söylemek gerekirse, nikotin tuzları saf nikotinin (baz) belirli asit türleriyle karıştırılmasıyla yapılır. Şu an ne düşündüğünü biliyorum, Asitler? Kulağa daha mı kötü geliyor? Aslında, nikotin tuzları doğal olarak tütünde bulunur. Yani sigara içmişseniz nikotin tuzu içmiş olursunuz.
Salt Nic Juice Satın Alın


Nikotin Vs. Nikotin Tuzu


Freebase nikotini veya nikotin sıvısı olarak da adlandırılan nikotin, doğrudan tütünden elde edilir. Bu süreçte, tütünde bulunan bütün safsızlıklar uzaklaştırılır. Sizi nikotinle saf halde bırakmak. Bu nikotin formu günümüzde piyasadaki hemen hemen tüm e-meyve sularında kullanılmaktadır. Freebase nikotini, 7-8 civarında bir PH seviyesi ile yüksek bir alkaliliğe sahiptir. Bana bunu neden söylüyorsun? Çünkü PH seviyesi, soluk verme sırasında vaper'nin yaşadığı sertliğin şiddeti ile doğrudan ilişkilidir. Nikotin gücü arttıkça, sertleşir.


Nikotin tuzunun oluşturulması, belirli asitlerin serbest nikotinlere stratejik olarak aşılanmasıyla elde edilir. Bu, nikotin çözeltisinin PH seviyesini düşürerek daha az tahrişe neden olur. Yani, o kaba boğaz darbesi olmadan daha yüksek nikotin tuzu kuvvetlerine dokunabilirsin.
Nikotin Tuzlarının Avantajları


Niş tuzların sağladığı bir avantajdan, daha yüksek nikotin konsantrasyonlarını azaltmanıza izin veren daha yumuşak bir vuruş hakkında konuştuk. Güzel tuzlu ejuice kullanmanın bir sonraki büyük avantajı nikotin kan emilim oranıdır. Nikotin tuzu vape suyunun kan dolaşımına geleneksel vape suyundan daha hızlı gireceği kanıtlanmıştır. Nic tuzları, gerçek bir sigaraya daha yakın bir kan emme oranı sağlar.


Bu, sigarayı bırakmaya çalışanlar için faydalıdır, çünkü güzel tuzlu e-sıvı, bırakmaya çalıştığınız kanser çubuğunun etkilerini taklit etmektedir. Bu nedenle, sigarayla aynı etkiyi yaşamadığınız için buharlaşmaya geçişle mücadele ediyorsanız, nikotin tuzu e-suyu denemek isteyebilirsiniz.
Vaping Nikotin Tuzları


Vaftiz nikotin tuzunu tüketirken, nikotin tuzu e-sıvısını buharlaştırmak için kullanılan cihazların seçtiğiniz nikotin kuvvetine bağlı olarak değişeceğini bilmek önemlidir. Eğer sigarayı sadece 25 mg ya da 50 mg gibi daha yüksek bir nikotin tuzu gücünden daha düşük oranda tüketmek istiyorsanız, düşük güçlü bir kapsül cihazı kullanırken tavsiye edilir. LNW'nin özel Nikotin Tuz formülasyonu, Sub Ohm tuzları olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek enerjili sub-ohm cihazınızla bulutların sıkışmasını ve tonlarca lezzet almayı seviyorsanız, onu bir derece aşağıya çevirip 6mg - 15mg mahallesinde daha düşük bir miktardaki tuz tuzunu tüketmenizi öneririz. Yüksek güçlü cihazlarda kullanılan daha yüksek nikotin gücü, sizi çok fazla nikotinle boğacaktır, bu nedenle yüksek güçlü, düşük güçte, düşük ohm'lu cihazlarda yüksek güçlü nikotin tuzları haznesinde bulunmamanız şiddetle tavsiye edilir.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara