Ruthless Elektronik Sigara Likiti

Her şeyden çok yeni gazeteleri karıştıran bir şey varsa, o da onlara sunulan geniş e-likit seçenekleridir. Kişisel olarak, bazılarının çorap değiştirdiği gibi e-meyve sularını değiştiren birden fazla okuyucu tanıyorum. Bağışlayamadığı için mi? Bu bir istikrarsızlık işareti mi? Hayır, harika e-likit seçenekleri söz konusu olduğunda pazarın ne kadar zengin olduğunun bir göstergesidir. Eh, şu anda kullandığınızdan daha iyi bir e-likit olasılığı ile kolayca cezbedilen insanlardan biriyseniz, şapkanızı tutun. Bu acımasız e-likit incelemesini okuduktan sonra, büyük olasılıkla tükenecek ve harika seçimlerinden birini hemen denemeye başlayacaksınız!


Acımasız ürün yelpazesi hemen hemen herkes için bir şeyler içerir. Geleneksel tütün ürünlerinden daha fazlasını sunan kremsi tatlara sahiptirler. Damak tadınızı heyecanlandırmak ve sizi başka bir dünyaya ikna etmek için en meyveli ve en egzotik tatları elde edersiniz, eğer bunu en iyi cihazlarla çekerseniz, o zaman cennetdesiniz !. Ama hype'ı atlayalım ve hemen konuya geçelim, olur mu? İşte başlıyoruz:


Öncelikle Muz Cipsi'ne bakalım. VG'den PG'ye mükemmel bir 60-40 karışımı var, bu yüzden o zengin muz aromasıyla birlikte harika bir buhar üretimi elde edeceğinizi biliyorsunuz. Şimdi, muzun harika bir vaping deneyimi sağlayacağını hiç düşünmediyseniz, tekrar düşünün. Aslında, bu aslında serideki kişisel favorilerimden biriydi - ama yine de, muz kremalı turtanın büyük bir hayranıyım, bu yüzden değerlendirmemde biraz önyargılı olabilirim.


Ruthless likit Grape Drank, temel bileşimindeki% 85 VG sayesinde buharlaşmaya daha yatkındır. Burada buhar bulutlarından bahsediyoruz. Bu arada, tadı üzümlü sodayı anımsatıyor - bugünlerde ürettikleri yeni ve zayıflamış üzümlü soda değil, bazı yaşlı gazetecilerin çocukken sevdiği o güzel, eski zaman soda dükkanı üzümlü sodası. Vaov!


Select Jungle Fever, ürettiği bulutların boyutu söz konusu olduğunda saçma olan% 90 VG tabanıyla ante'yi daha da artırır. Ayrıca saf bir meyve hissi için ananas, mango ve narenciye içeren harika bir meyveli karışım sunar.


Swamp Thang, tada Apple yaklaşımını benimseyen bir başka% 85 VG teklifidir. Bu durumda, yine de, daha çok bir elma sert şeker tadı, bu da biraz ekşi tadı olduğu anlamına geliyor. Ekşi şekeri emerken sahip olabileceğiniz o bildik buruşma hareketinde dudaklarınızı kesecek kadar ekşi.5 şişe Acımasız likitleri


Peach Fuzz,% 85 VG oranıyla, gün içinde barlarda denediğimiz tüylü şeftali alkollü içeceklerden bazılarını hatırlatan hoş bir şeftali aromasıyla karşınıza çıkıyor. Meyvenin tadını ayırt edecek kadar şeftali gibi, ama korkuyla koşmak istemenizi sağlayacak kadar da güçlü değil.


CREAM Sicle, bir süredir deneyimlediğim en krema tadı ve buhar hissini sağlayan benzer bir karışımdır. Bu bir portakal ve mandalina karışımı, bu yüzden bol miktarda lezzet bekleyin, ancak alabileceğiniz o ısırık olmadan, tüm tarif krema ile dengelenmemişti. Lezzetlidir ve denerseniz kesinlikle favorilerinizden biri olursunuz.


Mango size göreyse, Mandango tam da aradığınız şeyi sunar. Slurricane, guava, papaya ve şeftali karışımı sunan bir başka% 90 VG karışımı iken, o güçlü mango tadı var. Günlük vape seçimimi kolayca yapabilmem olağanüstü rahatlatıcı bir tat hissi.


Rise'da lychee ve jackfruit ile karıştırılmış mango da var - ve bir amaç için yaratıldı. Şirket, bir tayfun sırasında acı çeken Filipinlilere yardımcı olmak için bu lezzeti piyasaya sürdü, bu nedenle, kullanıcılara dünyada her gün tadını çıkaracakları güzel şeyler olduğunu hatırlatacak, canlandırıcı ve umut verici bir tat olacak şekilde tasarlandı.


Çiğneme tütünden de bahsetmek gerekir çünkü kendi çizgisindeki tek tütün hissi budur. Şimdi, meyveli olan her şeye adanmış bir şirketten düz bir tütün aroması bekliyorsanız, tekrar tahmin edin. Bu durumda tütün aroması, lezzetli bir çikolata tadı ile karıştırılır. Ve lezzetli demek istiyorum!

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara