Puff Bar Tek Kullanımlık Elektronik Sigara İncelemesi

Puff Bar, 96 mm (3,7") uzunluğunda ve 6 mm (0,2") çapındadır. Form faktörü, diğer birçok tek kullanımlık vape kalemine benzer . Puff Bar'ın kenarları düzdür ve belirgin bir ağızlık yoktur ve cihazın dışarı çıkan başka parçaları da yoktur. Çok akıcı bir tasarımdır.


Cihazın tüm hayati bileşenleri plastik dış kısma yerleştirilmiştir. Vape'nin bir ucunda iki kaçış deliği vardır. Bu uç, kullanıcıların buharı soluması gereken yeri gösteren küçük bir okla sınırlandırılmıştır. Dış kabuk aroma, nikotin içeriği ve okun karşı ucundaki "Puff" logosundan oluşur.


Puff Bar'ın renk şeması, kapsülün lezzetine karşılık gelir - Ananas Limonata için sarı, Blue Razz için mavi, tatlandırılmamış için beyaz - ancak tüm cihaz tek, tek renklidir. Elektronik sigara nın çıkarılabilir parçası yoktur. Çıkarılacak bölme yok ve pili şarj etmek için şarj bağlantı noktası yok. Ünitenin tamamen tek kullanımlık olması amaçlanmıştır.


Kutuda ne var


Her bir Puff Bar, üstü açılır bir kutuda paketlenmiş olarak gelen bir selofan ambalaj içinde kapalı olarak gelir. Kutunun ayrıca küçük bir izleme penceresi vardır, bu nedenle cihazın rengi dışarıdan öne çıkar.


Kullanıcılar, e-sigaraya erişmek için sarılmış cihazı çıkarmalı ve mühürlü selofan paketini açmalıdır.


Her kutu aşağıdakileri içerir:


One Puff Bar tek kullanımlık e-sigara

Güç


Puff Bar, kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak cihaza 200 veya 300 nefese kadar güç sağlayan dahili 280 mAh pile sahiptir. Pil şarj edilemez ve bittiğinde kullanıcılar cihazı atabilir. E-likit bitmeden pilin bittiğine dair bazı raporlar var, ancak inceleme için aldığımızlarda durum böyle değildi.


E-Suyu Bölmesi


Bu e-sigara, yeniden doldurulamayan dahili bir 1.3ml e-sıvı bölmesine sahiptir. Cihazın tüm bileşenleri, cihazın yapısına entegre edilmiştir ve bunlara erişilemez.


Meraklı bir bebek, içeride ne olduğunu bulmak için kabuğu kırabilir ve kalan sıvıyı kullanma bölmesini yeniden doldurmanın bir yolunu bulabilir. Bu kadar zahmete rağmen yeni bir e-sigara alsalar daha iyi olur.


Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara