Google Elektronik Sigara Likit

Google elektronik sigara likit Pod modları olmuştur, evrimlik, eğitim eğitiminde ilk alıştırma için piyasadaki en sıcak vaping cihazlarından. Geleneksel zorlu kutu modları ve küçük bölmeler arasında iyi bir denge kurarlar. Bir dizi vaping markasından farklı işlevlere sahip çeşitli pod modları vardır. Yeni gazetelerin en iyi pod modlarını seçmesi zor. Bu şekilde, en pod modlarının bir araya getirilmesi iyik. Şimdi vape programı kimuza geçiyor!


VOOPOO Drag X PnP-X, yeni bir PnP-X tank ile Drag X'in bir versiyonudur. Bu pod mod oyunu sevdiğimiz şey de yeni tank. İlk olarak, tankın kullanımı kolay. Bobin, stile bir itmedir. Bobini basit elleta hiçbir şey yoktur. Sızıntı için daire. Kullanımda olan bir şey yaşamadık. Ayrıca üstten dolum sistemi kullanışlıdır. 510 damla ucu. Bu ek, diğer türlere kolayca yapabilirsiniz.


PnP-X bobin ailesi, buharın yanı sıra olağanüstü bir lezzet sunar. Bobinden daha fazla buhara ve harika katmanlarına sahip olabilir. PnP çeşitli seçeneklerle gelir, gelişebilmenizi çok az ile bobinler google likit fiyatları

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara