Geekvape - Aegis Solo Elektronik Sigara Mod

GeekVape Aegis Solo 100W kutu mod kiti, orijinal GeekVape Aegis 100W kitinin yeni, minyatür bir versiyonudur. Aegis Solo başlangıç ​​kiti ayrıca Cerberus sub-ohm tankına sahiptir. Vape mod, deri sargı tutacağı ve öne bakan ekranı ile diğer Aegis modlarına benzer bir dış tasarıma sahiptir. İki GeekVape Aegis başlangıç ​​vape modları arasındaki temel fark, Aegis Solo'nun Aegis 26650 cihazını içeren orijinal GeekVape kitine karşı tek bir 18650 cihazı olmasıdır.


Ürünü sitemiz üzerinden satın almak için linke tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/geekvape---aegis-solo-100w-elektronik-sigara-mod-1902/detay


Bu nedenle GeekVape Aegis Solo, diğer GeekVape 100W modlarından çok daha küçüktür, ancak yine de su geçirmez, toz geçirmez ve darbeye dayanıklı hale getiren aynı sağlam yapıya sahiptir. 100W kutu modu, GeekVape AS yongasetini içinde 100W'a kadar çalıştırabilen taşır. Aegis Solo kutu mod başlangıç ​​kiti, bir cam uzatma parçasına sahip Cerberus sub-ohm vape tankı ve her ikisi de 0.3ohms olan iki X2 Süper Mesh bobin ile birlikte geliyor.


Kitin İçine Bir Bakış

GeekVape Aegis Solo kiti aşağıdakileri içerir:


GeekVape Aegis Solo 100W Takımı 


Bir GeekVape Aegis Solo vape mod

Bir GeekVape Cerberus atomizer (Super Mesh X2 0.3ohm bobin ve 5.5ml cam kabarcık genişletici ile önceden kurulmuş)

Bir yedek GeekVape Super Mesh X2 0.3ohm bobin

Bir yedek cam parçası (4ml)

Bir adet USB şarj kablosu

Bir torba yedek parça

Bir adet pil kapağı aracı

Bir kullanım kılavuzu

GeekVape Aegis Solo ile yakından

Başlangıç ​​kitindeki yeni GeekVape Aegis Solo kutu mod, daha büyük Aegis kutu mod ve başlangıç ​​kitinin küçültülmüş bir versiyonudur. Yeni cihaz, deri arka kavrama ve 0.96 inç ekran ileri bakacak şekilde orijinal ile aynı şekle ve forma sahiptir. Ekranda ayrıca Aegis Solo’nun üç düğmeli kontrol yapılandırması bulunuyor.


Solo, sadece 41 mm (1,6 inç) genişliğe ve 86 mm'nin (3,4 inç) biraz üzerinde duran diğer Aegis modlarından daha incedir. Aegis Solo da çok daha incedir, 112g veya 4oz ağırlığındadır. Orijinal ile diğer önemli benzerlik, yeni Solo'nun yapı tasarımıdır ve ilk vape başlangıç ​​kiti kadar yıkılmaz hale getirir.


Çinko-alüminyum alaşımlı kasa, dahili AS-100 yonga setini su, toz ve şok dalgalarından korur. Tüm Aegis modları, devreyi sudan koruyan LSI silikon conta gibi aynı yapı özelliklerine sahiptir (su altında izin verilen maksimum derinlik 1 metre veya 3 fittir).


Pili şarj etmek ve ürün yazılımı yükseltmelerini yüklemek için USB bağlantı noktası bile, suyu (veya herhangi bir sıvıyı) dışarıda tutmak için 100W modlar için olağandışı bir lastik tıpa ile kaplıdır. Cihazın bir tarafına - USB bağlantı noktasına sahip tarafı - kazınmış bir Aegis logosu vardır ve en altta, çoğu kutu mod başlangıç ​​kitinde olduğu gibi, su geçirmez bir tasarıma sahip olan pil yuvası kapısıdır.


Kapı, kullanıcıların diğer kutu modlarından farklı olarak kitte bulunan özel aletle çıkarması gereken depresif bir tutamağa sahiptir. Cihazı yerleştirmeleri ve kapıyı dişlerden sökmeleri gerekir. Modun üstünde, Cerberus vape tankı veya 31.5mm veya 1.2 inç çapında herhangi bir 510 dişli vape tankı için paslanmaz çelik, yaylı 510 bağlantı vardır.


GeekVape Aegis Solo'nun Özellikleri

GeekVape Aegis Solo kiti, AS-100 yonga setini içerdiğinden, diğer GeekVape modlarına benzer bir ekran yapılandırmasına sahiptir. Ekran görüntüsü, mod, vat miktarı, pil ömrü, bobin direnci, amper ve yukarıdan aşağıya bir ekranda bir vape zamanlayıcı gibi bilgileri gösterdiğinden çoğu kutu mod kullanıcısına aşina olmalıdır.


Tüm Aegis modları ve kitlerinde ortak olan AS-100 yonga seti watt, sıcaklık kontrolü, değişken güç eğrisi, TCR ve tam bypass modunu etkinleştirebilir. Ekran 0.96 inç ölçülüyor ve biraz karanlık olmasına rağmen bu mod için iyi bir boyut.


Ekranı kullanmak ve menüleri keşfetmek, ana ateşleme düğmesine sadece üç tıklama alır. Mod düğmesini vurgulayıp çeşitli seçenekleri tıklatarak herkes baypas moduna, VPC veya sıcaklık kontrolüne girebilir.


Aegis Solo 100W'a kadar ateş edebilir, ancak sadece tek bir 18650 pil ile güç sınırı garanti edilmez. Daha küçük kapasiteli pil nedeniyle biraz daha az olabilir. Menünün ve çipin çalışması mükemmel. Çeşitli seçenekler arasında gezinirken sorun olmadı. Düğmeler duyarlı ve performanslarında sürükleme veya gecikme yoktu.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara