En İyi Elektronik Sigara Markaları

En İyi Elektronik Sigara Markası Ve Modelleri 

 

2020 Yılında en çok hangi marka sattı diyecek olursanız kuşkusuz SMOK 1.sıradaki yerini korudu diyebiliriz.Smok markası 2020 yılında birçok farklı model üreterek bu yılı çok başarılı geçirdiğini söylemek mümkündür. 


Ancak ve ancak malesef piyasaya sürdüğü TFV12 prince atomizer sistemli cihazlar ki bunlar Smok x priv – g priv 2 luxe edition mag kit devilkin ve son olarak smok species modelidir.


Ve bu modellerde kullandığı TFV12 Prince atomizeri çok kuvvetli olması müşterilerimiz tarafından kullanımı biraz zor bulunmuştur yüksek watt ve performans isteyen bu atomizer modeli müşterilerimiz tarafından biraz sıkıntılı bulunmuştur.


Vaporesso markasına gelicek olursak vaporesso‘da 2020 yılında çok başarılı bir çizgi çizmiştir ve bu markamız piyasaya sunduğu pod sistemlerinin yanı sıra kusursuz çalışan vaporesso revenger ve revenger x modellerine ek vaporesso polar ve vaporesso luxe modellleriyle kusursuz bir elektronik sigara deneyimi vermiştir. 


Son söz olarak bize soracak olursanız tavsiyemiz 1. sırada vaporesso modelleridir sağlamlık ve performansı ön planda tutmamız gerektiği için 2. sırada ise smok markasının eski modelleri olucaktır.


2020 En iyi Elektronik Sigara Listesi

Vaporesso Luxe 

Smok G-Priv 2

Vaporesso Revenger X

Smok Alien

Vaporesso Polar

Smok Devilkin

Smok Nord 2

Voopoo Vinci X

Smok Rpm 80

Justfog Minifit

Vaporesso Renova Zero

Veik Airo

Geekvape Aegis Boost

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara