Elf Bar Tek Kullanımlık Elektronik Sigara İncelemesi

2021'de Elf bar hakkında yeterince iyi yorumlar duyduk. Elf barın aylar boyunca en popüler tek kullanımlık vape olduğunu söylersek kimsenin buna katılmayacağını düşünüyoruz . Elf bar , 13 tek kullanımlık vape ve 2 önceden doldurulmuş başlangıç ​​kiti dahil 15'ten fazla ürünü piyasaya sürdü. Elf bardan da geniş bir tek kullanımlık buhar yelpazesi alacaksınız. 2mL TPD versiyonundan 5,000puffs (13mL) ile mega tek kullanımlık vape'lere kadar, her zaman sizin için bir tane var. Ayrıca tasarım ve renk şeması da farklı tercihlere hitap etmektedir. Her neyse, bu kadar büyük bir ürün havuzundan Elf bar, birçok gazete ve sigara içen kişinin kalbini kazandı. Bugün Elfbar 600, 800 ve 1500'ü gözden geçireceğiz. Hadi bizimle birlikte dalışa geçelim.Elf Bar incelememiz, oradaki en sıcak tek kullanımlık buharlardan biri konusunda size rehberlik etmek için burada. Elf Bar, tek kullanımlık esigara sahnesinde, aslında genel olarak vapingde göreceli olarak yenidir; Ana rakiplerinden farklı olarak, bir vape kiti veya e-likit markası olarak başlamadılar. Yine de kalabalık bir pazarda cesaretlerini kanıtlamak için vakit kaybetmediler. 


Elf Bar , kısa kullanım ömürleri içinde ürün yelpazesini genişletti; artık çeşitli tek kullanımlık malzemelerin yanı sıra pod vape kitleri ve vape pod'larını da kapsıyor. Bununla birlikte, bu inceleme, AB ve İngiltere pazarları için amiral gemisi tek kullanımlık vape Elf Bar 600'e odaklanacaktır. 


Birçok yönden, Elf Bar 1500 genel olarak tek kullanımlık vape standardını belirlemiştir .


Bunun sigarayı bırakma yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak doğru e-sigara olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için özellikleri, tasarımı ve tatları gibi tüm önemli yönlerini ele alacağız.


Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara