E-Phoenix - The Hurricane V1 JR. MTL Rta Atomizer İncelemesi

Nisan 2015'te piyasaya sürülen E-Phoenix Kasırgası, birkaç ay içinde çok iyi bir atomizer ününü kazandı. İyi vaping kalitesi ve tatların oluşturulması ana özellikleridir. Yaklaşık bir yıl sonra, İsviçreli modüller PMMA'da 3.5 ml'lik kapasiteyi 2.0 ml'ye düşüren şeffaf bir çan kapağına sahip bir versiyon olan Junior'ı tasarlıyor. Orijinal versiyonla karşılaştırıldığında, hava akış halkası montaj güvertesi ile aynı zamanda gözden geçirilmiştir.


Ürünü sitemiz üzerinden satın almak için linke tıklayın 

https://www.dumandegilbuhar.com/ilan/the-hurricane-mtl-rta-elektronik-sigara-atomizer-2014/detay


İlk olarak, rahatsız edici. PMMA tankı sağlam görünüyor ancak en agresif e-sıvılarda korozyon riski var. Buna karşılık, kolayca kırılmaz.Yeniliklerle ilgili olarak, montaj güvertesi Clapton gibi her türlü telin kullanılmasına izin veren büyük vidalara sahiptir. Sıvı girişleri, haznenin etrafındaki paslanmaz çelik halka sayesinde daha büyük ve ayarlanabilir. % 50'den fazla VG'ye sahip meyve suları için, arzın azaltılması gerekli değildir. Bobin altında bulunan hava girişi de gözden geçirilmiştir ve daha büyük bir çapa sahiptir.


Bir hız tipi kadar kolay olmasa bile, bir Taifun GT II'ninkini yeniden birleştiren güverte yine de kullanımı kolaydır. Bobini hava girişinin üzerine yerleştirmeniz ve uçları vidaların etrafına sarmanız yeterlidir.Yan hava akışı sistemi de gözden geçirilmiştir. 10 pozisyonlu eski ayarlardan, Junior şimdi 2 mm x 14 mm çift siklope sistemi ile donatılmıştır. Çok hava vaping türlerine çok sıkı izin verir. Halka dişli olmamasına rağmen, doğru pozisyonda kalır. Sadece rahatsız edici gördüğüm 1/4 ve 1/2 arasında açık olduğunda gürültülü olur.


DL inhalasyonuna izin veren bir tasarım


Yukarıdaki yenilikler, vaping stilini orijinal Kasırga ile karşılaştırıldığında da değiştirir. İlk olarak MTL vaping için düşünülen evrim, kullanımını genişletir ve Junior'ı DL inhalasyonuyla da uyumlu hale getirir. Bununla birlikte, damla ucu subohm zevklerini tam olarak deneyimlemek için çok dar (sadece 7 mm) kalır.


Üretim ile ilgili olarak, atomizer sitemlerin üzerindedir ve kaliteye ilham verir. Sağlam, sağlam. Ancak bu fiyat için, 129,90 €, her ihtimale karşı, pakette en az bir kullanım kılavuzu ve yedek bir tank beklenir.Fitil, odanın sınırında kesilen tellerle bile oldukça kolaydır. Kuru vuruş veya sızıntı olmadığını fark ettim.


Hurricane Junior, Hurricane'den daha da “yuvarlak” görünen yüksek kaliteli vaping sunuyor, lezzetlerin oluşturulması eşdeğer. Klasik versiyondan daha küçük olan buhar daha sıcak olabilir. Tank PMMA'dan yapıldığı için, yıllarca bozulmadan tutmak için aşındırıcı meyve suları (yani narenciye, mentol) kullanmaktan kaçınılması tercih edilir. Junior ile vapingin tadını çıkarmak için düşük montajların tercih edileceğini fark ettim. Bu şekilde tasarlanmıştır. 0.39 mm'lik SS316L telden altı turdan oluşan bir bobinle vaping yapmaktan gerçekten keyif aldım. Direnç 3 mm çapında 0.5 Ω idi ve tükürmeyi önlemek için ideal pozisyon vida başının hemen altındaydı.


Teknik inceleme

Hurricane Junior'in başlıca özellikleri:


Matial: Çelik, altın kaplama pirinç, PMMA ve Delrin

Kapasite: 2 ml

Delrin damla ucu

Dişli 510

Uzunluk: 48 mm, damlama ucu ile 40 mm

Çap: 22 mm

Ağırlık: 41 g

Yedek O-ringler dahildir

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara