Amerikan Efsanesi JUUL Pod Elektronik Sigara İncelemesi

Ne yazık ki, elektronik sigaranın ilk yıllarında, kalem tarzı ürünlerin ününü teşvik etmede nazik davranılmamıştır. Bir çoğumuz lezzet açısından asla doğru noktalara ulaşmayan pahalı tek kullanımlık çeşitlere maruz kaldık.

Atılan tüm atılabilir e-sigaraların kesinlikle çevre için de iyi olmadığından bahsetmiyorum.Bir vape kalemin ne kadar iyi performans gösterdiğine dair tüm endişelerimizi devirmeyi amaçlayan basit ama devrimci bir tasarım.


Estetikten başlayarak, Juul, bir USB flaş sürücünün genişliğini ve kalınlığını, bir Kit Kat çikolata çubuğundan çok daha uzun bir uzunlukta olan sporla dikkat çekecek derecede kompakt. Taşıması inanılmaz derecede kolaydır ve içine sığması uygun gördüğünüz her cebe sığar. Aslında, Juul o kadar inanılmaz derecede küçücük ki, en büyük kaygım, cihazın yerini kolayca kaybediyor ya da tamamen kaybediyordu. Zarif, mat bir yüzeye sahip, seleflerinden alıştığımız ucuzluk veya oyuncak gibi nitelikleri göz ardı etmiyor, dokunuşa mükemmel geliyor.

Ayrıca, tasarımcılar, bir e-cigin neye benzemesi gerektiği konusundaki beklentilerimizi altüst etmeye çalışmış gibi görünüyor, tek kullanımlık elektronik nargile geleneksel e-sigaraların yuvarlak şeklini zıt kılan şık bir dikdörtgen tasarıma gidiyorlar.Juul'un kendisi sadece 3 bölümden oluşuyor: Tatlandırılmış çözeltiyi tutan kapsül, pil olarak da hizmet eden Juul'un gövdesi ve inanılmaz derecede küçük USB şarj cihazı. Bu bileşenlerin her biri, Juul'da buharlarken veya şarj ederken, sorunsuz bir deneyim sağlamak üzere kolayca bir araya gelir.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara