Ali Express Elektronik Sigara Fiyatları

Ali express elektronik sigara Birleşik Krallık'taki Aberdeen Royal Infirmary'da çalışan yeni incelemenin yazarları, amaçlarının bu tartışmayı bilgilendirmek olduğunu söylüyor.Edinburgh Kraliyet Hekimler Koleji Dergisi şimdi bulguları hakkında bir makale yayınladı.Solunum Tıbbı Bölümü'nden ilgili çalışma yazarı Abhi Mathur “daha ​​az insan” diyor “geleneksel tütün sigaraları içiyor ve daha fazla insan vaping yapıyor”.E-sigaralar, insanların nikotin olan maddeleri solumak veya vape yapmak için kullandıkları pille çalışan cihazlardır. Yüzlerce marka arasında birkaç çeşit var ve pazar büyüyor.


Geleneksel sigaralar ayrıca tütün dumanının solunmasıyla akciğerlere nikotin iletir. Bununla birlikte, ayrıca akciğerlerin derinliklerinde katran ve karbon monoksit gibi toksinleri de iletirler.Vaping, sigara dumanına eşlik eden bazı zararlı maddeleri vücuda sokar, smok morph 2 ancak araştırmalar e-sigaralarda bulunan seviyelerin çok daha düşük olduğunu göstermektedir.Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) rakamları, dünya çapında tütün içen kişilerin sayısının düştüğünü doğrulamaktadır.


Bununla birlikte, eğilim azalırken, drag 3 çok sayıda insan sigara içmeye devam ediyor ve halk sağlığı üzerindeki etkisi hala çok büyük.2015 yılında, 1,1 milyardan fazla insan tütün ürünleri içti ve alışkanlık “hastalık ve erken ölümlerin önlenebilir önde gelen nedeni olmaya devam ediyor” diyor.Bu arka plana karşı, e-sigara veya vaping kullanımındaki eğilim, milyonlarca insanın bir dizi ürün kullanmasıyla artıyor.Amerika Birleşik Devletleri'nde, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC), 2017 yılında 6,9 milyon yetişkinin veya tüm yetişkinlerin yüzde 2,8'inin e-sigara kullandığını tahmin etmektedir. Bu, geleneksel sigara kullanımının en düşük seviye.İngiltere'de, nüfusun yaklaşık yüzde 6'sı veya 2.9 milyon yetişkin, 2017'de e-sigara kullandı. İngiltere'de e-sigara kullanan insanların büyük çoğunluğu sigara içiyor veya sigara içiyordu, ikincisi şimdi eski olanı geride bırakıyor .Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara