Vampire Vape - Blood Sukka 60 ml Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Vampire Vape - Blood Sukka 60 ml Premium Likit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
278.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 6.95 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Vampire Vape - Blood Sukka 60 ml Premium Likit

Blood Sukka By Vampire Vape, lezzetle dolu harika bir pürüzsüz vape. Kırmızı kiraz ve böğürtlenlerin tatlı karışımı, canlandırıcı bir buhar veren mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Bir okaliptüs ve anason tekme ile daha da geliştirilmiş, bu da ona cehennemi bir ısırık verir. Bu nedenle, denemelisiniz. Ayrıca stok yapmalısınız.


Vampire Vape'in sıkı bir favorisi olan Blood Sukka, yalnızca kaçınılmaz bir isim seçimi olarak tanımlanabilecek bir şeyle övünüyor. Ancak, katmanlı lezzet hakkında tahmin edilebilir bir şey yok! Nefes alırken meyvemsi olan bu meyve suyu, taze ve canlı bir bitiş sağlamak için nefes verirken okaliptüs ve anason tekme atmadan önce uygun şekilde hoş ve tatmin edici bir his verir.


Bu meyve suyunun oldukça çekici bir etkisi var ve bu yüzden kırmızı renk de dahil olmak üzere bu konuda ince bir şey yok! Ama bir ısırık ile tam gövdeli bir meyveli vape seviyorsanız, bunu yenmek zor. Bu lezzetin potansiyel popülaritesi konusunda iyimser olduğumuzu söyleyebilirsiniz! Başka bir deyişle, en iyilerinden biridir.


E-Suyu Özellikleri:


Lezzet Kategorisi: Meyveli


Birincil Tatlar: Kırmızı Kiraz, Çilek, Okaliptüs, Anason.İngiltere'de üretilmiştir.