Smok - NFix 700 mah Pod Mod Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Cenk Çakar
2022-07-14 20:53:59
Ürünü sipariş verdiğimin ertesi günü elime geçti. 1 günde teslimat. Ürün resimdeki neyse o ve açıklamalardaki herşey işe bire bir aynı. İlgili ve bilgili arkadaşlar. Teşekkürler bol kazançlar.
Elif Yagmur Sazak
2021-01-06 19:53:01
Ürünü alana kadar ve aldıktan sonra dahil satıcı ile iletişim halindeydik aşırı ilgilendiler. Ürünü aldıktan sonra ilgiyi kesmediler. Diğer sitelere benzemiyor. Yüzde yüz güvenerek alabilirsiniz. Hediye likitte süper teşekkürler :)
Elif Ya?mur Sazak
2021-01-06 19:51:20
Ürün tam anlamıyla anlatıldığı gibi. Kargo çok resmen fişek hızı. Kargoya verildi ertesi gün elimdeydi. Siyah istemiştim ama füme gelmiş fakat iyi ki füme gelmiş mükemmel bir renk

Yorum Yap

Smok - NFix 700 mah Pod Mod Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
740.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 18.50 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Smok - NFix 700 mah Pod Mod Elektronik Sigara KitSMOK Nfix Pod 700mAh 25W


Ürün tanıtımı


SMOK Nfix Pod seti basit tasarım ve üstün teknolojinin iyi bir kombinasyonu olan mükemmel taşınabilir hepsi bir arada pod elektronik sigara'dır. İnce taşınabilir tasarımı ve her yere taşınması kolaydır. Sadece 32g ağırlığında olan zarif Nfix, avucunuzun içine rahatça sığar. Dahili 700mAh pil ile donatılmış Nfix, ağır kullanıcılar için günlük kullanımı destekleyebilir. Sık şarjdan kurtulun ve günlük içim ihtiyacınızı istediğiniz gibi odaklanın. Hızlı şarj için C Tipi arayüzlü düzeltme. C Tipi şarj, güvenilir güç sağlayabilir ve daha hızlı aktarım hızı sağlayabilir, bu da şarj etmeyi kolaylaştırır. Pili tamamen şarj etmek sadece 60 dakika sürer, bu da verimlidir ve daha fazlasını yapmak için zaman kazandırır. Nfix Kiti maksimum 25W çıkışı destekler ve standart olarak, MTL çekim stili için en iyi lezzeti sunmak üzere tasarlanmış iki çift bobinli 0.8Ω MTL bölmesiyle birlikte gelir. Ek olarak, Nfix, tüm temel çekim verilerine 0.69 inç OLED ekran üzerinden erişmenizi sağlar. Ayrıca içimi güvenli ve güvenilir olmasını sağlamak için çoklu korumalara sahiptir.
SMOK Nfix Pod'a gelince, 3ml kapasitesi nefis bir çekim deneyimi sağlar. Likiti doldurmak için kartuşun yan tarafındaki lastik tapayı açın. PCTG'den yapılmış yarı saydam Nfix kapsülü, e-likiti daha sezgisel olarak gözlemlemeye yardımcı olur. Kapsül içine 0.8ohm MTL coil entegre edin, en saf orijinal lezzeti geri yüklemek için kullanın. MTL coili, lezzet restorasyon derecesini ayarlayarak lezzet ve boğaz vuruşunu mükemmel bir şekilde geri yükleyebilir. Buna ek olarak, SMOK Nfix'in üstünde, daha fazla havanın girmesine izin veren iki simetrik olarak dağıtılmış hava girişi vardır. Kapsül içindeki iki yönlü dikey hava yolu yapısı, hava akışını doğrudan bobine getirir, lezzeti arttırır ve zengin buhar sağlar. Nfix bölmesi, pile zahmetsiz bağlantı için manyetik temas noktaları kullanır.