Smok - Fetch Pro Kartuş

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Smok - Fetch Pro Kartuş

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
276.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 6.90 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Smok - Fetch Pro Kartuş

SMOK Fetch Pro Pod (Kartuş) 3'lü Paket
SMOK Fetch Pro Pod Kartuşu, buhar ve lezzet için doğan SMOK Fetch Pro Pod Sistemi Vape Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. SMOK RPM Bobinleri ile kullanım için 4.3ml sunan SMOK Fetch Pro Yedek Pod Kartuşu (Bobin dahil değildir). Fetch Pro Pod kartuşunda silikon kapaklı bir yan dolgu sistemi, çift oluklu alt bölme tabanlı ayarlanabilir hava akışı kontrolü bulunur ve bir MTL veya DTL çıkışında aromalı buhar oluşturmaya yardımcı olmak için SMOK RPM Bobin Serisinden sayısız bobin ile eşleştirilebilir , takılı bobin tipine bağlı olarak. Buna ek olarak, Fetch Pro RPM bölmesi ve ayarlanabilir hava akışı ile tasarlanmıştır. Tıpkı bir atomizer gibi, hava girişini ayarlamak için alttaki ayarlanabilir hava akış halkası döndürülebilir. Bölmeler ayrıca bir mıknatıs bağlantısı yoluyla Fetch Pro cihazıyla mükemmel şekilde eşleşir. 


Fetch Pro yedek kartuşları coilsiz olarak gelmektedir.
Uyumlu Olduğu Model:


Smok Fetch Pro
UYARI: Kullandığınız coilinizi tam sıktığınıza emin olun oluşabilecek herhangi bir gevşeklik ateşleme yapmasını engelleyecektir.


Atomizerde likit ekli değilken herhangi bir şekilde ateşleme yapmayınız coilinizden yanık tadı almanıza sebep olur.


Atomizer bölümüne likit ekledikten sonra en az 15 dakika beklemelisiniz. Bu süre içerisinde ateşleme yapılmaz, en az 15 dakika beklemeden ateşleme yaparsanız coilinizden yanık tadı alabilirsiniz

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz