Shot - Bolverk 30 ml Premium Salt Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Shot - Bolverk 30 ml Premium Salt Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
80.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 2.00 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Shot - Bolverk 30 ml Premium Salt Likit

Ahududu | Yabanmersini | Çilek

BOLVREK size başlangıçta çok farklı bir tada ve sonlara doğru nazik bir tada sahip olan zengin ama canlandırıcı bir lezzet sunar. Sıvı, biri diğerine baskın gelmeyecek kadar iyi dengelenmiş. Bu, tüm meyvelerin eşit şekilde tadını çıkarmanızı sağlar. Sıvı, Çilek, Ahududu ve Yabanmersininin birleşimidir.

VG: %50 PG: %50 


Shot e likit, geleneksel tütün yapraklarında üretilenlere benzer kristal bazlı nikotin kullanan bir tür nikotin karışımı olan tuz nikotini kullanır. Tuzlu nikotini tercih eden kullanıcılar, nefes alması için benzersiz bir şekilde tatmin edici vaping sıkıntısı yaratarak, puf başına daha fazla nikotin almalarına izin veren yumuşak teneffüs edilmesi için övgüde bulunur. Shot e sıvıları Amerika Birleşik Devletleri'nde karıştırılır ve şişelenir. Lezzetlerimizin tümü gerçek baz içeriklerinden elde edilir ve 35 mg ve 50 mg seviyelerinde bulunur. İçerdiği malzemeler: propilen glikol, gliserin, nikotin, doğal ve yapay tatlar


Tuz nikotin sıvıları, yüksek performanslı modlarda veya buharlaştırıcılarda kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Bu sıvıları RDA'larda, RTA'larda, Damlatıcı Kartuşlarında veya Sub-Ohm tanklarında kullanmayı önermiyoruz. Bunun yerine, geleneksel düşük çıkışlı e-sıvı buharlaştırıcıları olan Shot E-sıvılarını kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Shot e-sıvılarında kullanılan nikotin Geleneksel e-sıvılara göre daha hızlı nikotin alımına neden olduğu iddia edilen tuz nikotini taşır.

Shoteliquid.com

5350 E High St

Desert Ridge, Phoneix, AZ 85054 

United States

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara