One Hit Wonder - Island Man Iced 100 ml Premium Likit

Yorumlar

FEHİM ELMASKAYA
2020-11-11 11:21:59
Ürün orjinal, epey mentollü. salt olduğu için boğaz vurumu pek yok. Ki bence guzel birşey, çok yumuşak bi içimi var. 3 çeşit one hit wonder var army man ve rochet man de var bende. 3 ünün tadlarını da çok yakın buluyorum. güzel tavsiye ederim. Ürün orjinal ve hızlı 1 günde ulaştı elime ürünler.
Talat pashali
2019-07-02 00:48:49
içimi keyif veren bir likit arkadaşlarımda içti memnun kaldı çok beğendik teşekkürler
yunuscan vuruzgan
2019-06-22 04:12:41
Keşke 180 mllik şişeleri olsa.. Tüketimi aşırı derecede keyifli bir likit. One hit wonder'ın her likiti kaliteli ama bu tamamen ayrı bir seviyede.

Yorum Yap

One Hit Wonder - Island Man Iced 100 ml Premium Likit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
389.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 9.73 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

One Hit Wonder - Island Man Iced 100 ml Premium Likit

Lezzet açıklaması


One Hit Wonder tarafından Island Man Ice eJuice, hepsi olgun bir kivi, tatlı çilek, sulu karpuz ve keskin bir ananasın tadıyla elde edilen, tamamen bir tiki meşalesi haline getirilmiş, orijinal Ada Man lezzetinin dondurulmuş bir versiyonudur! Şimdi buzlu serin bir tropik bükülme ile!


Şişe Boyutu: 100ml | Oran: 80/20 | Lezzet Türü: Tatlı


Tam lezzet açıklaması


Tiki meşalelerini kır, totem direklerini kur ve barış borularını geç! Island Man, Hookamongu adasındaki her yerlinin aşina olduğu egzotik bir lezzet kasırgasına sahiptir, ancak bu kez tropik bir garip kış kar fırtınası sırasında. Taze kesilmiş sulu karpuz topakları önemli meyve dansına katılır ve keskin ananas dilimleri, güzel tatlı meyve kokulu bulutlara teşekkür olarak vape tanrısına haraç sunmak için kurban sunak üzerine atılır. Meyvelerin feda edilmesini önleyemesek de, sadece en layık olanın yiyebileceği fedakar meyvelerin ve lezzetlerin bulutlarına dalarak meyvelerinizin boşa harcanmasını önleyebiliriz. Bu dondurulmuş olgun kivi, tatlı çilekler, sulu karpuz ve keskin ananasların yaratılması, tankınızı lezzetli tatlı ve lezzetli buzlu kokulu meyve bulutlarıyla dolup taşacak