One Hit Wonder - Fire Man 30 ml Premium Salt Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

One Hit Wonder - Fire Man 30 ml Premium Salt Likit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
304.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 7.60 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

One Hit Wonder - Fire Man 30 ml Premium Salt Likit


One Hit wonder tarafından yapılan en yeni likit olan Fire Man , One Hit Wonder hanedanlığının en yeni üyesi ve en iyisi. Kaçırmak istemediğiniz bir lezzet deneyimi sağlayan nefis bir pembe limonata lezzet profili alır.


One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün E Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.


Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.


SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.
60 VG / 40 PG


Salt Likitler pod cihaz harici normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara