Nasty Juice - Cush Man 60 ML Premium Likit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Nasty Juice - Cush Man 60 ML Premium Likit

Stok Durumu : Stokta var
100% of 100
333.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 8.33 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Nasty Juice - Cush Man 60 ML Premium Likit

Nasty Juice Cush Man

Her yeni başlayan macera heyecan dolu ve Mango kokar. Sizleri benzersiz alüminyumdan üretilmiş ve illustrasyonlu şişesi ve harika içeriğiyle bir anda büyüleyecek olan Mango aromalı Nasty Juice Cush Man de öyle! Zaten daha önce Nasty Juice markalı bi e-likit denediyseniz, bu likit içeriğine de büyük ihtimalle bayılacaksınız.

Nasty Juice Cush Man, sizleri baştan çıkaracak hafif şekerli bir Mango kokusu ve aroması sunar. Cush Man 60 ML’lik özel bir şişeye özel bir damlalığa ve de 70 VG - 30 PG oranına sahiptir. Yani sizi muazzam bir Mango aromasına ek olarak harika ve benzersiz bir içim keyfi ve doygun buhar bekliyor. Tüm bunlara ek olarak 3 mg nikotinli çeşitlerini sitemizden alabileceğiniz Nasty Juice hem şişesi hem de likit içeriğiyle son derece başarılı ve popüler bir elektronik sigara likiti içeriğidir.

Nasty Juice’un benzersiz likit içeriklerini sitemizden temin edebilirsiniz. Tamamı orjinal olan Nasty Juice Ailesine şimdi bir de Nasty Juice Cush Man ekleniyor ve ortaya eşine az rastlanır derecede başarılı ve son derece rahat bir içimi olan premium likit içeriği çıkıyor. Gerçek bir çileğin tüm cazibesi ve aroması Nasty Juice Cush Man’de seni bekliyor. Şimdi sipariş ver lezzetin keyfini sür.

Nasty Juice Cush Man’in Benzersiz Özellikleri:

  • Nasty Juice Cush Man Akılları Baştan Alan Muazzam Bir Mango Aromasına Sahiptir.
  • Nasty Juice Cush Man’in Aroması Sadece İçeni Değil Çevredekileri De Etkisi Altına Alır.
  • Nasty Juice Cush Man 70 VG Ve 30 PG Oranına Sahip Bir Premium Elektronik Sigara Likitidir.
  • Likit Yüksek VG Oranıyla Size Rahat Çekim Ve Doygun Buhar Sunar.
  • Diğer Nasty Juice Likit İçeriklerinde Olduğu Gibi E-Likit Benzersiz Bir Alüminyum Şişeye, Özel Damlalığa Ve Harika Bir Tasarıma Sahiptir.
  • Nasty Juice Cush Man Premium Likit İçeriklerimiz Tamamen Orjinaldir.