Kizoku - Limit MTL / DL RTA Elektronik Sigara Atomizer

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Kizoku - Limit MTL / DL RTA Elektronik Sigara Atomizer

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
309.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 7.73 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Kizoku - Limit MTL / DL RTA Elektronik Sigara Atomizer

KAPIDA KONTROL İMKANI

Siparişi teslim alırken kapıda kontrol imkanı.(Sipariş açıklamasına kontrol etmek istiyorum yazmanız yeterlidir.)

NOT: Kargoyu getiren kurye kontrollü için sorun çıkartıyor ise bizlere ulaşınız.

Kizoku Limit MTL / DL RTA Atomizer


Kizoku, MTL RTA'sına tek bobin ağzı olan Limit Yeniden Yapılandırılabilir Tank Atomizer'i sunar. Limit RTA, MTL ve DL kullanıcılarını barındıran çift direkli tek terminalli bir yapı güvertesine ve tek bir hava alanına sahiptir. RTA'nın altında bulunan ayarlanabilir hava akışı yuvası havayı yapı güvertesinin altından yukarı çeker. 

Limit ile daha derinlemesine dalış yapan bu yeniden yapılandırılabilir tank atomizer, taban çapındaki 22 mm'de ölçer ve piyasadaki tüm vape modlarını ve cihazlarını olmasa da birçoğunu barındırır. E-likit, atomizerin üst kısmında bulunan bir doldurma deliği vasıtasıyla Limit RTA'ya doldurulabilir. Bu kilit halkası söküldükten sonra kullanıcılar üst dolum suyu akış tapasını kaydırabilir ve uygun şekilde doldurabilir. Bu tank atomizer, önceden monte edilmiş düz cam tank bölümü ile maksimum 3 ml alabilir. Hava akışı, RTA'ya, RTA'nın tabanında bulunan tek bir ayarlanabilir hava akışı yuvasından girer. Bu hava akışı kontrol halkasının bu kısmı, 10 mm x 2 mm boyutlarında tamamen açık bir bağlantı noktasına sahiptir veya 1 mm çapında 6 ayrı hava akışı deliğini ayarlamak için manipüle edilebilir.

Kizoku MTL/DL RTA Atomizer aynı zamanda Aspire BVC serisi Hazır coiller ile uyumludur, Deck kısmı çevirilerek çıkartılır ve aspire bvc hazır coil takılarak kullanılabilir.

Dahili olarak Limit RTA, bir alt hava akış deliğine sahip iki direkli tek terminalli bir yapı güvertesine sahiptir. Her terminal 6mm x 3mm ölçülerindedir ve tek bir bobin yapısına sahip olabilir. Ek bir özellik olarak ve kullanım kolaylığı için, bobin kısa devre yapmasını önlemek amacıyla kullanıcıların bobinlerini her bir direk etrafına sarmaları için kurşun yakalar mevcuttur. Yapı güvertesinin her köşe ucunda pamuğun sıkıca oturması için bir kesik bulunur. Yapı güvertesinin merkezinde, her bir puf üzerinde kusursuz bir lezzet veren doğrudan bobine hava akışı sağlayan tek bir hava akışı yuvası (2 mm çapında ölçüm) bulunur.


Kizoku MTL / DL RTA Atomizer Özellikleri

Çapı: 22mm

Yükseklik: 55,7 mm

Likit Kapasitesi: 3ml

Dolum Yöntemi: Kayar Üst Dolgu

Malzeme: 304 Paslanmaz Çelik ve Cam

Yapı Güverte: Çift Post Yapı Güverte

Damla Ucu Türü: 4mm Geniş Çap 510 Delrin Damla Ucu

Bağlantı: Dişli 510 Bağlantı

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara