Joyetech Ego Aio ALL-IN-ONE Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Elif Altas
2020-03-08 16:54:41
Arkadaşımda gördüğümde tattım ve beğenmiştim. Burdan sipariş ettim 1 günde evime geldi. Kolayca taktım likitimi koydum içmeye hazır hale geldi. İlk cihazım olmasına rağmen basit bi şekilde içmeye başlayabildim.

Yorum Yap

Joyetech Ego Aio ALL-IN-ONE Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
608.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 15.20 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Joyetech Ego Aio ALL-IN-ONE Elektronik Sigara Kit

JOYETECH EGO AIO ALL İN ONE ELEKTRONİK SİGARA

Joyetech eGo AIO Hızlı bir Başlangıç ​​ürünüdür ve tüm eGo ONE şeklindeki elektronik sigaraları tek bünyede toplayan, 2ml E-Likit depolayabilen tank kapasitesi, childproof çocuk kilidi ve fincan yapısı ile anti sızdırma özelliği bulunan Joyetech'in pazara en son sunduğu ürünler birisidir.


Yedi farklı led ışık göstergesiyle kullanımı basit şık ve sade… Sadelik ve verimliliği göz önünde bulunduran Joyetech eGo AIO emniyet konusunda göz ardı edilmeyecek ard arda 5 kez butona tıklayarak güvenlik kilidini aktifleştiren kuralını bu cihazından da eksik etmiyor. Tüm bu özelllikleri sayesinde popüler olmaya aday kompakt bir cihazdır.


Özellikler:

E-Likit aydınlatma teknolojisi ile 7 çeşit değiştirilebilir LED Renk performansı


2 ml E-Likit Kapasitesi


1500 mAh Batarya Kapasitesi


Yenilikçi sızdırmazlık teknolojisi


İlk childproof tankı kilit sistemi


Parametreler:

Batarya Kapasitesi: 1500 mah


Tank Kapasitesi: 2ml


Boyutar: 19mm (D) x118mm (L)


Direnci: 0.6 oHm (15-28W)


Paket İçeriği:

1 adet Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara


2 adet BF SS316-0.6 Ohm Atomizer Başlık


1 adet Spiral Ağızlık


1 adet Şeffaf Ağızlık


1 adet USB kablosu


1 adet Hızlı Başlangıç Klavuzu


1 adet Orjinallik ve Uyarı Kartı


Renginizi Seçiniz

Güç kapalı durumda iken ateşleme butonuna uzunca basmak suretiyle renkler arasındaki geçiş yapabilir yani likit aydınlatmak için led ışıklar mevcuttur.


Kırmızı , sarı , yeşil , mavi , turkuaz , beyaz  ya da mor.


Güvenliğini Sağlamak için Çocuk Kilidi

Atomizer kapağını açmak için ilk kapağı aşağıya doğru bastırmanız gerekir ve atomizer kapağı çocuk kilidi ile donatılmıştır.


Hava Girişi Ayarlama

Hava akışını ayarlamak için atomizer kapağını saat yönünde çevirerek ya da saat yönünün tersine çevrilebilen halka ile yapabilirsiniz. Her iki işaret birbiriyle eşleştiğinde hava girişi geniş olacağından yüksek buhar verimi sağlar. Sola 90 derece döndürerek maximum, sağa döndürerek minimum hava girişi oluşacaktır.


Nasıl Şarj Ederim ?

USB Kablosuyla (DC 5V çıkış) sadece bir bilgisayar veya bir duvar adaptörü ile bağlayarak eGo AIO cihazını şarj edebilirsiniz. Tam şarj olduğunda, ateşleme düğmesinin ışığı sönecektir.


E-Likit Dolumu

Atomizer kapağını açmak için kapağı aşağıya doğru bastırıp, daha sonra doğrudan E-Likiti bombeli yuvaya max çizgisini geçmeyecek şekilde doldurunuz.


Not:

1. Dolum yaparken taşmaları önlemek için maximum çizgisini geçmemeye dikkat ediniz.


2. Kuru yanık tad önlemek için ilk kullanımdan önce atomizer başlığının alt deliğine ve içteki pamuğa bi kaç damla e-likit damlatmayı unutmayınız.


3. Joyetech eGo AIO'nun Atomizer Başlığı CUBIS Tank Atomizer ile uyumlu olduğundan yedek CUBIS başlıklarla da kullanılabilir.


4. eGo AIO ile 0.6 oHm BF SS bobin kullanmanızı öneririz.


5. Ayrıca Joyetech BF RBA Başlık ile eGo AIO çalıştırmak için DIY 0.6 oHm başlıkları tercih edebilirsiniz. RBA başlıklarla sarım yapmak elektronik bilgisi olan deneyimli kullanıcılar için tavsiye edilir. Acemi kullanıcılar için her zaman cihaza zarar verme riski olasılığı olduğunu unutmadan geçmeyelim.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara