Joyetech - Ego Mega Twist 2300 Mah Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Joyetech - Ego Mega Twist 2300 Mah Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
447.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 11.18 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Joyetech - Ego Mega Twist 2300 Mah Elektronik Sigara Kit


eGo One serisinin yeni bir üyesi olan Joyetech eGo Mega Twist+ Cubis Pro Kit, Joyetech eGo Mega Twist başlangıç ​​Kiti ile Mega Twist bataryaya mükemmel şekilde uyan Joyetech Cubis Pro Tankın mükemmel birleşimidir. Joyetech eGo Mega Twist+, hem değişken watt moduna hem de alt halka aracılığıyla kolayca ayarlanabilen bir bypass moduna sahiptir ve 2300mAh kapasiteye sahiptir. Joyetech Cubis Pro Tank, en iyi sızıntı önleyici tasarıma, 4 ml'lik bir tank kapasitesine sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli uyumlu bobinlerle kullanımı son derece kolaydır.

 

Genel olarak, Joyetech eGo Mega Twist+ Cubis Pro Kit son derece zariftir (çap 22 mm ve uzunluk sadece 150 mm'dir), çok iyi buharlar ve kullanımı kolaydır. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli gazeteler için çok uygundur.

 

CUBIS Pro atomizer ile ilgili iki isteğe bağlı mod, yeni eGo Mega Twist+'a mükemmel şekilde uyar: BYPASS modu ve Değişken Watt modu. İki mod arasındaki gücü ayarlamak için alt halkayı döndürmeniz yeterlidir. Enjeksiyon yağı dumanı çok basittir, doğrudan delik enjeksiyonunun kenarı ile ölçülebilir. Bu ürünün rengi toplam altı renktir: siyah, şerit, bordo, turuncu, mavi, beyaz.

Joyetech eGo Mega Büküm Kiti

Değişken Watt Modu:

Değişken watt modunda uygun watt değerini seçmek için alt halkayı döndürmeniz yeterlidir. VW modunu kullanırken tercihinize göre 5W ile 30W arasında ayarlanabilir.

 

Baypas Modu:

Baypas modu, voltajın doğrudan çıkış modudur. Bypass modu kullanılırken 0.2-3.5ohm aralığındaki dirençlerle bobinler uygulanabilir.

VW modundan Baypas moduna geçmek için alt halkayı döndürmeniz yeterlidir. Baypas modunda olduğunuzu belirtmek için düğme ışığı 2 saniye turuncuya döner

 

eGo Mega Twist+ Kit Parametreleri:

Konu: 510 yaylı

Pil: 2300mAh

Çıkış Gücü: 5W-30W

Çıkış Modu: VW/BYPASS

Boyut: 22×150 mm

Atomizer kapasitesi: 4ml

Direnç Çaldı: 0.2-3.5ohm

 

Bunun ambalaj listesi:

1 x eGo Mega Twist+ Pil

1 x CUBIS Pro Atomizer

1 x QCS Bobini

1 x NotchCoilTM 0.25ohm DL.

1 x BF SS316-0.5ohm DL.

1 x LVC Clapton-1.5ohm

1 x Ağızlık

1 x USB Kablosu

1 x Kılavuz ve Garanti Kartı

1 x Uyarı Kartı

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara