Yorumlar

Agah
2018-04-18 00:29:25
Kaliteli ve pratik atomizer arayanların kaçırmaması gereken bir ürün.
Cengiz
2018-03-01 00:48:07
Ohh be :) 2 aylık bekleyişimden sonra sonunda gelen ürünümü hemen satın alacağım :) ayrıca mail göndererek haberdar ettiğiniz için teşekkür ediyorum
Recep Sahan
2018-02-27 21:30:14
Ürün stoklara girdiği gibi aldım aynı gün kargo yapıldı 24 saat içerisinde elime ulaştı gerçekten kusursuz bir ürün mtl kullananlar için gerçekten vazgeçemeyeceğiniz bir başlık akıtma sıfır,sıkılık ve boğaz vurumu harika

Yorum Yap

Exvape - Expromizer v3 22 MM Elektronik Sigara MTL Atomizer

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
332.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 8.30 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Exvape - Expromizer v3 22 MM Elektronik Sigara MTL Atomizer


EXPROMİZER V3 FIRE 


“eXpromizer V3 Fire”, Almanya’da tasarlanan üçüncü nesil MTL RTA’dır.

EXpromizer başlangıçta daha kolay ve rahat kullanım için önceki sürümlerde geliştirildi. Cam tankı ve daha küçük dış çap gibi bazı görsel değişiklikler yanında önceki sürümlerin özelliklerini ve avantajlarını korumak ve geliştirmek için çok sayıda ayrıntı değiştirildi. Üst kapağı kullanarak tankın doldurulması şimdi yeni tasarım sayesinde öncekilerden çok daha rahat.

Sıvı yem ve ilgili akış da yeni tasarımla önemli ölçüde geliştirildi. Farklı büyüklükteki sıvı kanalları ve sıvı kontrolünün çeşitli ayar pozisyonları optimum akış sağlar. Hassas akış kontrolü, viskoz (Yüksek VG) ve düşük viskoziteli (Yüksek PG) sıvıların kullanılmasına izin verir.Buna ek olarak, sıvı kontrolü, tankı doldururken hazneye taşmamak için tamamen kapatılabilir.

eXpromizer® çekirdeği, kendisini çok iyi ispatlamış olan tek bobinli bina döşemesi neredeyse değişmeden kalmıştır. Bu, daha önce olduğu gibi, geniş odayla bağlantılı olarak tat, buhar ve boğazın çok iyi ve dengeli bir kombinasyonu için sağlar.

Bazı üretim değişiklikleri de vardı. Bileşenlerin artan karmaşıklığı ve kalite güvencesini optimize etme isteği nedeniyle yeni önlemlere ihtiyaç duyuldu. Sürekli kalite sağlamak için üretim süreci boyunca daha sıkı kalite kontrolleri uygulandı.

MTL RTA’ların ve öncül sürümlerin tüm sevenlerinin hayranları “eXpromizer V3 FIRE” yı sevecekler.

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara