Eleaf - Just 2 2600 mah Elektronik Sigara Kit

Yorumlar

Aysen
2020-07-13 17:56:06
İlk başta fiyatı ucuz olduğu için basit bir cihaz gelecek diye düşündüm ama beni çok şaşırttı. Çok başarılı buharı var yeni favorim
Hale Hanayl?
2020-05-30 12:33:58
Hızlı ve eksiksiz gönderim için teşekkürler. Ürün fiyat performans açısından çok iyi.

Yorum Yap

Eleaf - Just 2 2600 mah Elektronik Sigara Kit

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
275.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 6.88 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Eleaf - Just 2 2600 mah Elektronik Sigara Kit

KAPIDA KONTROL İMKANI

Siparişi teslim alırken kapıda kontrol imkanı.(Sipariş açıklamasına kontrol etmek istiyorum yazmanız yeterlidir.)

NOT:Kargoyu getiren kurye kontrollü için sorun çıkartıyor ise bizlere ulaşınız


Eleaf iJust 2, Elektronik Sigara başlangıç kiti. 2600mah dahili batarya kullanır, iJust 2 Tank 5,5 ml likit deposuna sahiptir, Harika bir buhar üretiyor. Bulutun peşinde kesinlikle havalanıyor. Lezzet iyi, Bu kalemi sınıflandırmak zorunda kalsaydım, ona bir bulut takip kalemi derdim. Bazı devasa bulutları gerçekten yakalayabilir.


Özellikleri 

Kullanımı son derece kolay hale getiren bir düğme tasarımına sahiptir. Yeni bir buhar için harika bir hediye olur ama bulutlar bu alt ohm tankıyla biraz fazla olabilir. Her ne kadar olursa olsun, kullanımı kolaydır, bu yüzden yeni başlayanlar için tavsiye ederim.


Sub Ohm Tankı

iJust2 Tank, iJust 2'deki tank, diğer marş kitlerinden fiyat aralığındaki yerini gerçekten belirliyor. Yukarıda belirttiğim gibi, devasa bulutlar fırlatıyor. Bu tankı bir çok farklı modda koyabilirsiniz ve bir canavara benzer bir performans sergileyebilirsiniz. Bu var 22mm çoğu mods üzerinde güzel yerleşir böylece geniş.


Bir alt ohm coili ile birlikte gelir. Önceden kurulu coil 0,3 ohm çift coillidir . Bu yüzden büyük bulutlar üretebiliyor . Coil Başlığına çok fazla pamuk var. Çok güzel tasarlanmış. Eleaf, 30W - 80W arasında 0,3ohm coil üzerinde vaping yapılmasını önerir. Bu kitle, coilin watt değerini ayarlamak ve optimize etmek için endişelenmenize gerek kalmayacak. Bunu senin için çoktan yapmışlar.


Eleaf iJust 2 Elektronik Sigara'yı satın aldığınızda, sepetinize başka Eleaf EC coilleri ekleyebilirsiniz. Eğer şimdi boşluğunuzu alt ohm vaping yapıyorsanız, 0.5ohm coilleri iyi bir başlangıç ​​olabilir. 


Tank hakkındaki tek uyarı, ayarlanabilir hava akışıdır. Bu biraz tuhaftı. Güzel, büyük bir açık hava akışına sahiptir, ancak harici bir bant olmadan ayarlanamaz. Kit ile bir hava akımı bandı içerir.


Bantı kaydırıp hava akışını ayarlamak için döndürmeniz gerekir. Bantı kaybetmediğiniz sürece hava akışını ayarlamak için kötü bir yol değil. Eğer kaybederseniz, umarım bu tankı büyük hava akımıyla idare edebilirsiniz. Yeni başlayanlar hava akışını biraz zorlayabilirler.


Alt dolgu tankları ilk tercih değil, şikayet edemeyeceğim fiyattır.


Batarya

Eleaf ijust 2 batarya, tank için mükemmel bir eşleme. 2.600 mAh güç harcar ve tanka güzelce uyum sağlar.


81mm boyunda duruyor ve tank gibi paslanmaz çelikten yapılmış. Tek düğme tasarımı, paslanmaz çeliğin dayanıklı olmasını sağlarken kullanımı son derece kolay hale getirir.


Pil zaten Eleaf iJust 2 tankı için optimize edilmiştir, bu yüzden watt'ı düzeltmek için endişelenmenize gerek yok. Değişken watt işlevi yoktur. Hayır fırfırlar tak-çalıştır kurulumu.


Eleaf gerçekten bu kitin kullanımını kolaylaştırmaya odaklanmıştır. Onlar da bir canavara benzetmesini sağladılar. Bu kit, yeni başlayan bir cihaz gibi çalışır, ancak bir ara cihaz gibi çalışır. Bu iyi bir anlaşma.


Karar

Eleaf iJust 2, maliyetinin üzerinde performans gösteren oldukça havalı küçük bir cihazdır.


Kullanımı kolay, büyük bir aküye ve büyük bir depo kapasitesine sahip olduğu için iyi bir kavrayış ve vape yapacaktır. Ayrıca yeni bir vaper veya eski bir vaper için büyük bir hediye olur. Basit bir vaping deneyimi isteyen herkes bu kurulumu takdir edecektir.


Eleaf İjust 2 Paket İçeriği :

1 × ijust 2 Ağızlık

1 × ijust 2 Atomizer Tüp

1 × AT Başlığı (0.3ohm) Coil

1 × ijust 2 Atomizer Standard Başlık

1 × ijust 2 Batarya

1 × Eleaf ijust 2 USB Kablo

1 × Eleaf ijust 2 Hava Kontrol Yüzük

1 × Eleaf ijust 2 Kullanım KılavuzuEleaf ijust 2 Parametre:


ijust 2 atomizör:

Uzunluk: 67.5mm

Çap: 22mm

Kapasite: 5.5ml

Direnci: 0.3ohm (çift coil)

Watt: 30W-80W

Renk: Gümüş

Konu Türü: 510 iplik

Satış Danışmanı
Whatsapp
Çevrimiçi
elektronik sigara
elektronik sigara