Aspire - Nautilus X Coil (5’li Paket)

Yorumlar

Henüz bu ürüne yorum yapılmamış.

Yorum Yap

Aspire - Nautilus X Coil (5’li Paket)

Stok Durumu : Stokta yok100% of 100
171.00 ₺
Bu alışveriş ile bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere 4.28 TL kazanacaksınız. (Üyeler için geçerlidir)

Aspire - Nautilus X Coil (5’li Paket)

Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil


E-sigara sektöründe popülerliğini sürdüren firmalardan Aspire markasının Nautilus X tankı ile uyumlu olan Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil çeşitleri hem yüksek buhar performansı elde edilmesinde hem de premium likitten alınan lezzetin doruklarda yaşanmasında etkili olmaktadır. Bu likitlerin üretiminde birinci sınıf kalitede paslanmaz çelik ve organik pamuk kullanılmaktadır.


Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil Detaylı İncelemesi


Elektronik sigara kullanımına yeni başlayanların yanı sıra bu alanda deneyimli olan buhar severlerin de en çok ilgilendiği elektronik sigara yedek parçaları arasında yer alan Aspire markasının Nautilus X tankı ile uyumlu coillerde, U şeklindeki tasarımı ile dikkat çekmektedir. En yoğun buhar performansına ulaşılabilmesi için özel olarak dizayn edilen bu odacğın içinden buharın akmasına ve tenefüs edilmeden önce kanthal bobinlerine iki kez geçmesine izin veren U-Tech teknolojisi bulunmaktadır.


Özellikle düşük ateşleme gücüne sahip ve genellikle tek pilli mod cihazlarında yüksek buhar performansı elde edilmek istendiğinde tercih edilen Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil ürünlerinin geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştığı görülmektedir. Premium likitlerden maksimum lezzetin alınmasında da çok büyük görev üstlenen bu coillerin tasarımı özel olarak yapılmıştır ve dünyaca ünlü Aspire markasının piyasada bulunan pek çok mod cihazı ile uyumludur.


Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil Nasıl Kullanılır?


Elektronik sigara dünyasında deneyimli olanlar kadar ilk defa e-sigara kullanmaya başlamış kişilerin de kolaylıkla değişim yapabileceği bu coillerin kullanımı oldukça pratiktir. Özel tasarımı sayesinde atomizer içine kolay bir şekilde yerleştirilebilen Nautilus X 1.8 ohm Coil çeşitleri genellikle 12 – 16 W arası ateşleme gücüne sahip düşük watt üreten mod cihazları ile kullanılmaktadır.


Yoğun buhar performansını her zaman yaşamak isteyen ve coil masrafından da tasarruf etmeyi amaçlayan buhar severler tercihlerini bu coillerden yana kullanmaktadır. Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil elektronik sigara yedek parçaları konusunda yüksek harcamalar yapmaktan kaçınanlar için en ideal ürünlerdendir.


Aspire Nautilus X 1.8 ohm Coil Özellikleri


Özel tasarımı ve Aspire markasının tescilli U Tech coil teknolojisine sahip olan bu coillerde ayrıca hava akışının ilk boninin dikey yapısının altına inip daha sonra diğer bobinin merkezine geri döneceği, yenilikçi ve etkili bir hava akışı özelliğine sahiptir. Orijinal kutusunda elektronik sigara severlere satışa sunulan bu coillerin özellikleri şu şekildedir:


Direnç seviyesi: 1.8 ohm

U-Tech Coil teknolojisi

Paslanmaz çelik materyal

%100 organik pamuk

Nautilus X tankları ile uyumluluk

Tavsiye edilen kullanım aralığı 12 – 16 W

dumandegilbuhar
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz